Cunda Otelleri

Büyük şehir yoğunluğundan, stresinden uzaklaşmak isteyenler için hem ruhsal hem de bedensel dinlenmenin en güzel adresidir Cunda otelleri...

Cunda Otelleri ve Cunda Otel Fiyatları

Büyük şehir yoğunluğundan, stresinden uzaklaşmak isteyenler için hem ruhsal hem de bedensel dinlenmenin en güzel adresidir Cunda otelleri...

Cunda Otelleri Cunda, şimdiki ismiyle Alibey Adası, tam bir keyif mekanı. Efkarlıyım biraz dağıtmam lazım, mutluyum mutluluğumu paylaşıp çoğaltmam lazım diyenler için nefis bir yer. Balık bol, meze bol, zeytinyağı deseniz zaten ana vatınındasınız. Hünerli ustalar, hem Rum, hem Ege hem de Türk mutfağının karması bir lezzet, sunuyorlar...

Ayvalık'tan Cunda Adası, sadece 8 km uzaklıkta yer alıyor. Cunda Adası, adı üzerinde ada olmasının getirdiği gizemi şu an yarımada olsa da üzerinde taşıyor. Bu gizemin çektiği birçok yerli yabancı turist adaya yılın 12 ayı adeta akın ediyor.

Cunda Adası'nın 5000 civarında olan nüfusu yaz aylarında 20.000'leri bulmaktadır. Tabiki bu yoğunluk her geçen sene artmaktadır. Bu talebe karşılık otel yatırımları da hız kazanmıştır. Her geçen yıl Cunda Adası otellerine bir yenisi daha eklenmektedir.

Cunda'da günümüze ulaşmış taş evler, Cundalı eski sahipleri ya da dışarıdan gelen yatırımcılar tarafından restore edilip samimi Cunda otellerine dönüştürülmüş ve günümüzde Cunda severlerin hizmetine sunuluyor.

Cunda otelleri, adanın merkezinde yoğunlaşmış olup, diğer bir kısmı Cunda'ya Ayvalık'tan gelirken geçilen köprüden hemen sonra ikiye ayrılan yoldan düz gittiğinizde, kullandığınız yol üzerinde yer alır. Sol tarafta ise, daha merkeze yakın bir yerleşim söz konusudur.

Merkezde yer alan bir Cunda otelinde konakladığınızda restoranlara, kafelere ve limana birkaç dakikalık keyifli bir yürüyüşle ulaşmanız mümkün. Merkeze daha uzak Cunda otellerinden birinde kalacaksanız adada devamlı çalışan dolmuşları, taksileri ya da kendi aracınızı kullanarak merkeze ve sahile kısa bir zamanda ulaşabilirsiniz.

Cunda'da 5 yıldızlı tatil köyü şeklinde hizmet veren bir otel bulmanız mümkün değil. Cunda otellerinin tamamı butik otel, apart otel ve pansiyon şeklinde hizmet veriyor.

Cunda Adası otelleri genelde küçük, sahipleri tarafından bire bir hizmetin verildiği, dolayısıyla müşteri - hizmet veren ilişkisi içinde değil de misafir - ev sahibi havasında bir ortamları olan otellerdir. Büyük şehir yoğunluğundan, stresinden insanların uzaklaşmak isteyenler için hem ruhsal hem de bedensel dinlenmenin en güzel adresidir Cunda otelleri.

Genelde Cunda Adası otelleri, oda-kahvaltı hizmeti verirler. Kahvaltı genelde Cunda'ya özgü zeytin, zeytinyağı, çeşitli otlar ve çeşit çeşit lezzetli peynirlerden oluşmaktadır. Cunda'ya kadar gitmişseniz, çok vaktiniz yoksa bile, bir gece de olsa Cunda otellerinde kalmanızı tavsiye ederiz.

Cunda otelleri mayıs ayından itibaren tatilcilerin rezervasyonları ile dolmaya başlıyor. Yoğunluk temmuz-ağustos aylarında en yüksek seviyeye çıkıyor ve sezon ekim ayının sonlarına doğru kapanıyor. Yılın her dönemi açık olan Cunda otellerinde bu dönemlerde tatil yapmayı planlıyorsanız mutlaka erken rezervasyon yaptırmanızı öneriyoruz.

Şimdiden keyifli bir Cunda tatili dileriz...

Sadece Ayvalık'ın değil Balıkesir bölgesinin en keyifli tatil beldelerinden olan Cunda'sız bir Ayvalık düşünmek pek mümkün değil...

Ayvalık'ın yemek salonu olan Cunda, sarımsak taşından yapılmış eski Rum evleri, antikacıya ya da takıcıya dönüştürülmüş sürprizli küçük dükkânları, balıkçıları ve zeytin yağı butikleri ile İstanbul'dan kaçanların güzide tatil beldesi...

Cunda, her yıl olduğu gibi bu sene de birçok misafiri ağırlamaya hazırlanıyor. Güneşin dönem dönem yüzünü gösterdiği şu günlerde, deniz ısınmaya, gezginlerin de kanı kaynamaya başladı yavaş yavaş. Ayvalık Cunda otelleri de pencerelerini açıp havalandırmaya başladılar odalarını.

Cunda otel fiyatları 2016 yılı için yeniden gözden geçirilip revize edildi ve şimdi her keseye hitap eden tesislerle tatilcilerini bekliyor Cunda.

Ayvalık Cunda, Arnavut kaldırımlı sokaklarda yer alan tesisleri, çeşit çeşit çiçeklerle donatılmış bahçeleri, parmaklıklarından bukle bukle begonvillerin döküldüğü duvarları ile tatilcilerini bekliyor. Birçok seçeneğe sahip Cunda 2016 otel fiyatları arasından dilediğinizi seçip tesisleri inceleyebilir ve rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Cunda otelleri dolmadan harekete geçmenizde fayda var, çünkü Ayvalık Cunda birçok gezginin favorisi...

Cunda otelleri için misafir tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Ayışığı Butik Otel
Ayışığı Butik Otel

-

Tek kelimeyle mükemmeldi

Bazı şeyleri uzun uzun anlatmaya gerek yoktur bazen, Ayışığı Butik Otel'de tatil de onlardan. Tek kelimeyle mükemmeldi. Yedi sene önce nasıl bıraktıysak her şey aynıydı. Teşekkürler Hülya Hanım, Bülent Bey ve Betül Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Paradise Hotel
Cunda Paradise Hotel

-

Mis gibi sabun kokusu

3 günlük Cunda tatilimiz için Cunda Paradise Hotel'i tercih ettik. İlk başta şunu söylemem gerekiyor ki tercihimizin doğru olduğunu ilk otele girdiğimizde mis gibi sabun kokusu ve otel yetkilisi Mehmet Bey ve Özlem Hanım'ın güler yüzü bizi karşıladı. Otelin odalarında her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüp dizayn edilmiş ve tertemizdi. Kahvaltının saat 11'e kadar sürmesi ve zengin bir kahvaltı olması (omlet süperdi) bizleri çok mutlu etti. Cunda'da bir evimiz oldu. Yakın ilgi ve alakalarından dolayı Cunda Paradise Hotel ailesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Aşiyan Butik Pansiyon
Cunda Aşiyan Butik Pansiyon

-

İlaç gibi tatil

İlaç gibi tatil. Mis kokan bir bahçeyle karşıladı Cunda Aşiyan Butik Pansiyon bizi. Sonra güler yüz, Osman Bey'in samimi sohbetleri. Çalışanların güler yüzü harika. Odalar tertemiz. Kahvaltı çok keyifli. Bahçesi çocuklar için ideal. Konumu harika. Daha kalabalık bir grupla tekrar görüşmek üzere. Sizi sevdik Cunda Aşiyan Butik Pansiyon.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Aşiyan Butik Pansiyon
Cunda Aşiyan Butik Pansiyon

-

Odaların temizliği

Odaların temizliği, çalışanların güler yüzü, Osman Bey'in hoş sohbeti, bahçedeki keyifli mekanlar, bitkiler ve kuşlar çok güzel. Keyifli bir mekan…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Fora Otel
Cunda Fora Otel

-

Kahvaltı güzel

Cunda Fora Otel'de konaklamak güzeldi. Özellikle Mustafa Bey'in, diğer çalışanların da ilgi, alakası için çok teşekkür ederiz, Cunda'da gezilecek yerleri tarihi bilgisi ile de bizlere aktardığı için. Kahvaltı güzel. 5 çayı ve ikramları güzel. Tekrar tercih edeceğimiz ve tavsiye edebileceğimiz bir işletme.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mythos Cunda Butik Otel
Mythos Cunda Butik Otel

-

Şirin ve sıcak

Evvelki sene de kaldığım bu şirin otel tekrar geldiğimizde sihirli bir el değmiş gibi olmuş, şirin ve sıcak bir yuva olmuş. Sami Bey'e ev sahipliği ve güler yüzüne teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ziya Bey Konağı
Ziya Bey Konağı

-

Tertemiz odaları ve nefis kahvaltısı

Geniş ve bakımlı arka bahçesi, güler yüzlü personeli, tertemiz odaları ve nefis kahvaltısıyla mükemmel bir tesis. Bizi kendi evimizdeymiş gibi hissettiren Hüseyin ve Özgür Bey'e çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Hayal Evi
Cunda Hayal Evi

-

Denize sıfır ve manzaralı

Güler yüzlü, hoş sohbet sahipleri ve çalışanları ile birlikte, tertemiz ve nefis, denize sıfır ve manzaralı bir mekan. Nerede kalmalı sorusunun cevabı. Her şey için çok teşekkürler. Bir sonraki ziyaretimizi iple çekiyoruz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda

-

Kahvaltısı çok iyi

Tertemiz, şirin, kahvaltısı çok iyi...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mythos Cunda Butik Otel
Mythos Cunda Butik Otel

-

Çok güzel ve dinlendirici

İşletmeyi bu sene devralmış Sami Bey'in konukseverliği ve otelin yemyeşil çimleri üzerinden deniz manzarasını seyredebilmek çok keyifli bir tatil yaşattı. Kardeşlerim ve annemle birlikte burada konakladık, çok güzel ve dinlendirici birkaç gün yaşadık. Bir dahaki Ayvalık tatilimizde kesinlikle Mythos Cunda Butik Otel'e geliyor olacağız. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mythos Cunda Butik Otel
Mythos Cunda Butik Otel

-

Harika manzarası

Yeni işletmecisi Sami Bey'in esprili, güler yüzlü kişiliği ve sıcacık ortamı, ahşabın doğallığı ve harika manzarası ve yemyeşil çimlerin üzerinde uzanıp dinlenmek için mükemmel bir motel... Tekrar geleceğim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mythos Cunda Butik Otel
Mythos Cunda Butik Otel

-

Son derece keyifli

İki gün önce giriş yaptığım şirin otelde hala konaklamaktayız. Sezon Cunda'da tam başlamamış olmasına rağmen otel son derece keyifli. Manzara süper. Tam dinlenmelik. Otelin sahibinin özel koleksiyonundan seçtiği antika eşya ve resimlerle döşenmiş olan butik otelde harika müzikler eşliğinde güzel şaraplar eşlik ediyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Temizlik, konfor ve kalite

Başta her şey o kadar kötü başlamıştı ki… Otobüsün arıza yapması, havanın aşırı yağışlı olması, eşimin gripli bir halde yola çıkması. Yetmiyormuş gibi seçtiğimiz otelin de odalarının çok kötü olmasından dolayı moralimizi çok bozmuştu. Seyahatimizi daha varır varmaz bitirip geri dönme kararı almıştık ki, tesadüfen bulduğumuz Otel Alya'da son bir şansımızı deneyelim dedik. Otele giriş yapmamızla birlikte tüm aksilikler sanki sihirli bir değnek değmişçesine bitiverdi. Hava düzeldi. Mis gibi güneşin kendini göstermesiyle tatilimiz farklı bir boyut kazanmaya başladı. Gripli olan eşim iyileşti. En önemlisi, otelimizin de çok iyi çıkması, temizlik, konfor ve kalite bakımından bizi %100 tatmin etti. Yarım saat içinde İstanbul'a geri dönme kararı vermek üzereyken bizi resmen yoldan döndüren, aile ortamını tüm misafirlerine hissettiren ve unutulmaz bir Ayvalık tatili yaşamamıza neden olan Otel Alya'ya teşekkürler. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Murat Bey iyi niyetli görüşlerinize teşekkür eder sizi ve dostlarınızı her zaman bekleriz. Saygılarımızla.

16 Mayıs 2016, Pazartesi 09:42
Otel Alya
Otel Alya

-

Odalar ferah

Vakit darlığından maalesef 3 gece kalabildiğimiz, huzur dolu bir otel. Cunda'nın sakinliğinde, bir o kadar da her yere yakın. Odalar ferah. Personel bize kendimizi evimizde hissettirmek için son derece içten ve kibarlar davrandılar. İlk fırsatta tekrar gidip, daha uzun kalmak, güzel kahvaltısını yapıp Ayvalık ve Cunda'yı keşfe devam etmek isterim. Teşekkürler Otel Alya.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Güzel yorumlarınız bizlere şevk vermektedir. Çok teşekkür ederiz.

16 Mayıs 2016, Pazartesi 09:52
Cunda Hayal Evi
Cunda Hayal Evi

-

Tertemiz bir aile işletmesi

Tertemiz insanların işlettiği tertemiz bir aile işletmesi. Odaların ve otelin temizliğine diyecek söz yok. Otelin bahçesinden içeri adım atar atmaz meşhur sarımsak taşından yapılmış mükemmel bir dizayna sahip bina huzurla karşılıyor sizi. Odanın balkonundan görülen manzara adeta büyülüyor, hele ki sabah uyanıp balkona çıkınca içinize mutluluk doluyor. Tekrar görüşmek üzere, her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkür ederiz. Sevgiler🌷

25 Mayıs 2016, Çarsamba 23:34
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Odaların temizliği ve kahvaltısı

Otelin merkezi konumu, çalışanların güler yüzü ve ilgisi, odaların temizliği ve kahvaltısı çok iyiydi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
CundAda Otel
CundAda Otel

-

Konumu muazzam

İşletmecisi Serhat Bey olağanüstü bir insan. Misafirperverliği, güzel sohbeti ile bir otel işletmecisi nasıl olurun sözlük karşılığı. Otelin konumu muazzam. Otel dememiz haksızlık olabilir çünkü dış kapının anahtarlarını cebinizde taşıyabildiğiniz bir otel olamaz, olsa olsa eviniz olur. Gece istediğiniz saatte gelebilirsiniz odanıza. Duşu çoğu otele kıyasla yüksek kalitede. Gelin, görün ve keyifli vakit geçirin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Harika mekan ve harika insanlar

Çok sıcak bir ortamda hafta sonumuzu geçirdik ve yıldönümümüzü kutladık. Geçen yıl da aynı yerde balayımızı geçirmiştik. Harika mekan ve harika insanlar. Ayrıca Cunda'da çok güzel ve ekonomik bir yer. Tüm işletmeye teşekkürler. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
CundAda Otel
CundAda Otel

-

Muhteşem kahvaltısı

Cunda'nın Arnavut kaldırımı taşlarından, sizi hiç üşenmeden evinize kadar bırakan köpeklerle içeriye adımınızı attığınız anda ilk hissettiğiniz duygu; yaşasın benim bir otelim var. İstersen sabah saat 5'de gel, evine gelir gibi çıkarıyorsun dış kapının anahtarını çantandan, sorgusuz, sualsiz giriyorsun. Kendinizi evinizde hissedeceksiniz demiyorum, kendinizi hayalinizdeki evinizde hissedeceksiniz. Şirin bahçesini, muhteşem kahvaltısını anlatmıyorum. Onu da size bırakıyorum. :) Ayrıca 2016 Ayvalık-Cunda II. Uluslararası Sanat Çalıştayı'na verdiği destekten dolayı güler yüzlü, esprili otel sahibi Serhat Bey'i kutluyor, çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Güneş Otel
Cunda Güneş Otel

-

Tadı damağımızda kalan sarmalar

Lezzetli pazar sabahı, tadı damağımızda kalan sarmalar için çok teşekkür ederiz. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda

-

Konum olarak harika

Öncelikle çok güzel ve sıcak bir şekilde akşam bizi ağırlayan ve sabahında sevgisiyle hazırlanmış (lezzetli çeşitler ve kaliteli seçimlerle) kahvaltısıyla güne başlamamızı sağlayan Mine Hanım'a çok çok teşekkür ederiz. Eşimle sezon öncesi geldiğimiz Cunda'yı sevme nedenleri arasında en doğru seçim olarak Duru Pansiyon Cunda'da kalma kararımız oldu. Sahile çok yakın. Kilisenin hemen altında. Konum olarak harika. Mavi beyaz konsepti ise ismi gibi Duru bir pansiyon olduğunu destekliyor. Rotanız Cunda ise temizliği, misafirperverliği ile size evinizden de rahat bir konaklama sağlayacak bu pansiyona uğramadan karar vermeyin derim. En kısa zamanda görüşmek ümidiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler Yeşim Hanım. Tekrar tekrar bekleriz.

14 Mayıs 2016, Cumartesi 18:38
CundAda Otel
CundAda Otel

-

Harika ilgi gördük

Çok güzel bir yer. Harika ilgi gördük. Her şey için teşekkür ederiz. Yolumuz umarım tekrar buraya düşer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Evimizde gibiydik

Sıcacık aile ortamı, evimizde gibiydik. Sabah kahvaltısında ikram edilen pişilerin tadı aklımda, teşekkürler her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
CundAda Otel
CundAda Otel

-

Kahvaltı sunumu, çalışanların ilgisi

Cunda'nın tarih kokan sokaklarında yer alan eski bir Rum evi olan, Cunda'da muhteşem bir otel. Pencereden dışarı baktığınızda Taksiyarhis Kilisesi'nin can alıcı görüntüsüyle karşılaşırsınız. Yüzlerce yıllık bu mimarinin tarihi ile bütünleşmek insana ayrı bir tat veriyor. Otelin bahçesinde doğal ürünlerden oluşan kahvaltı sunumu, çalışanların ilgisi bizi oldukça memnun etti. Özellikle her sene Cunda'ya geldiğimizde alakasını bizden esirgemeyen, güler yüzlü ve hoş sohbetli şahane bir beyefendi olan Serhat ağabeyi tanımaktan eşim de, ben de şeref duyduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Çok rahat bir konumda

Cunda'da aile sıcaklığında, tertemiz, sahile yakın, çok rahat bir konumda bir evimiz var artık. Çok keyifli bir hafta sonuydu. Her şey için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda

-

Tertemiz odaları

Ailece kalınabilecek, tertemiz odaları ile çok güzel bir pansiyon. Sahil bölgelerinde devamlı konaklayan ve tatil yapan biri olarak bence pişman olmayacağınız, eşiniz ile huzurlu bir şekilde konaklayabileceğiniz mekanın sahipleri ile güzel dostluk kurabileceğiniz bir yer. Cunda ayaklarınızın altında ve her yere çok yakın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Duru Pansiyon Cunda
Duru Pansiyon Cunda

-

Çok temiz, sakin, dinlendirici

Cunda'yı gezerken bir esnafın tavsiyesi üzerine buraya geldik. Her şey mükemmel ama özellikle de güler yüz ve hoş sohbet arayan bizler buradan çok memnun ayrılıyoruz. Çok temiz, sakin, dinlendirici ve rahatlatıcı bir ortama sahip. Tavsiye eden kişi kahvaltısını da çok övmüştü ki bunu kesinlikle hak ediyor. Doğal olarak ulaşılabilecek her imkandan faydalanılmış. Dört yıldız veriyorum ama buna aldanmayın. Bu zamana kadar herkes tam puan vermiş, inandırıcılığını kaybetmesin diye biraz puan kırdım fakat kesinlikle tam puanı hak ediyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Tereddütsüz burada kalırım

Tüm Nesos Otel ekibine binlerce kez teşekkür ederim. Yine yolum düşse tereddütsüz burada kalırım. Huzurlu, mutlu hissetmemize sebep olan herkese çok teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Özenle düzenlenmiş odaları

Seyahat etmeyi çok seven biri olarak Cunda'ya yolum düştüğünde bu şirin butik otele rastladım. Otelin güzel ve sıcak atmosferi içeri girdiğiniz ilk andan itibaren size kendini hissettiriyor. Özenle düzenlenmiş odaları, harika kahvaltısı ve sıcak ortamı sizi evinizdeymiş gibi hissettiriyor. Konum olarak sahile olan kısa mesafesi ise bu şirin otelin başka bir artısı. Gösterilen bu sıcak misafirperverlik için Nesos Otel ailesine çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Çok merkezi

Yeni yüzü ile farkını ortaya koymuş. Adada yiyebileceğiniz en güzel kahvaltı. Pişi, el yapımı reçelleri, loru, tereyağı ve daha bir sürü çeşit. Odalar elden geçirilmiş, çarşaflar mis gibi kokuyor. Çok merkezi, 3 dakikada sahildesiniz. Mevlut Bey ve ailesine misafirperverliği için çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Paradise Hotel
Cunda Paradise Hotel

-

Odalar ve otel tertemiz

Yapacağınız tatilde seçtiğiniz otelin ne kadar önemli olduğunu Cunda Paradise Hotel'i tercih ettiğinizde anlayacaksınız. Otel sessiz ve huzur dolu bir mekan. Odalar ve otel tertemiz, mis gibi sabun kokuyor. Cunda Paradise Hotel sahiplerinin ve personelin güler yüzlü olması sizi özel hissettiriyor. İlk fırsatta tekrar görüşmek üzere. Teşekkürler…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Temizlik ve düzen

Cunda'nın eşsiz güzelliği ve Türk misafirperverliğini bir arada yaşadığımız, kendimizi tam anlamıyla evimizde hissettiğimiz bir tatil geçirdik. Otel odalarının ve tesis içinin temizlik ve düzeni ile güler yüzlü aile işletmesinden son derece mutlu ayrıldık. Ailece huzur içinde konaklama yapılabilecek bu şirin mekanı herkese tavsiye ediyoruz. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Bulunduğu konum ve manzarası

Bir haftalığına geldiğim iş gezisinde ender gördüğüm otellerden gerçekten. Güler yüzlü insanların işlettiği, kendinizi aile ortamında hissedebileceğiniz harika bir yer. Bulunduğu konum ve manzarası ve bir de tertemiz havası çok etkileyici. Anlatılmaz yaşanır bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Taş Konak
Cunda Taş Konak

-

Kahvaltı ve manzara

İlk açıldığı yıllarda da konakladığım bu tesis, ismini her yerde size canlı yaşatıyor. Taş ve ahşabın uyumunun keyfini yaşıyorsunuz. Özellikle banyo ve kullanılan malzemeler çok başarılı. Kahvaltı ve manzara dehşet. Şimdiden kalacak şanslı tatilcilere iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Otel Deniz
Cunda Otel Deniz

-

Güler yüzlü çalışanları

Cunda'da denize sıfır nadir tesislerden. Manzarası, tertemiz denizi, iskelesi ve güler yüzlü çalışanları ile keyifle konaklama yapabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bay Nihat Otel Lale
Bay Nihat Otel Lale

-

Ferah odaları ve konforu

Bay Nihat Restoran kalitesinin izleri burada da var. Yeme-içme sektöründen marka olan işletmeciler bu tesiste de kalitelerini sonuna kadar yansıtmışlar. Ferah odaları ve konforu ile keyifli bir tatil için doğru tesis.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Poseidon Otel
Cunda Poseidon Otel

-

Cunda'nın geçmişine yolculuk

Eski bir konakta kalmak, Cunda'nın geçmişine yolculuk etmek isteyenlere tavsiye edilir. Eskinin günümüz teknolojisi ile karışımının tadını bu tesiste çıkarabilirsiniz. Şimdiden iyi tatiller.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Güler yüzlü personel

Harika sunumuyla, güler yüzlü personeliyle, doğa ile bütünleşen harika bir otel. Herkesin gidip mutlaka konaklaması gerekiyor.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Konum harika

Cunda'nın en misafirperver oteli. Buradaki kahvaltıyı adanın başka yerinde bulmak imkansız. Bulunduğu konum harika, birkaç adımda merkezdesiniz. Tabi en güzeli "Fındık". Mutlaka el sıkışın gidince.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Kahvaltısı gerçekten harika

Cunda Nesos Otel konumu itibariyle merkeze 3 dakika yürüyüş mesafesinde. İşletme sahipleri çok sıcakkanlı, kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlıyorlar. Kahvaltısı gerçekten harika, odaları çok temiz ve sevimli. Cunda'da güzel bir tatil geçirmek isteyen herkesin Nesos Otel'de kalmasını tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Kahvaltısı harika

Çok tatlı genç sahipleri Merve ve Betül, müşterilerin her şeyiyle ilgileniyor. Cunda'da merkeze yakın, kahvaltısı harika, doğası çok güzel, sessiz, sakin bir ortamda tatil yapmak için çok ideal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Kesinlikle tertemiz

O kadar tatlı bir yer ki, huzur bulacağım diyorsanız kesinlikle doğru adres... Çay içmenin keyfi belki de dantel örtülerden kaynaklanmaktadır. :) Odalar da kesinlikle tertemiz, bu yerin adı kesinlikle huzur olmalıymış. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Çok temiz, güzel ve şirin

Cundaya yolunuz düşerse mutlaka kalın derim. Çok temiz, güzel ve şirin bir otel. Muhteşem sabah kahvaltıları ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla kesinlikle tek geçiyorum. Buradan da teşekkür ediyorum bir kez daha, süper birkaç gün geçirdim sayelerinde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Misafirperver ve sıcakkanlı bir ortam

Kesinlikle çok misafirperver ve sıcakkanlı bir ortam. Şiddetle tavsiye ediyorum. ;) Tatlış bahçesinde kuş sesleri, otel dekorasyonu, yemekler... Gelin, yaşayın.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nesos Otel
Nesos Otel

-

Aile sıcaklığı, temizliği

Aile sıcaklığı, temizliği ve güler yüzlü işletme sahipleri bizim tatilimizi uzatmamıza sebep oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Otel Alya
Otel Alya

-

Sıcaklık ve huzur

Sıcaklık ve huzur. Otel Alya Cunda'da konaklayacağımız yer olarak seçtiğimiz Otel Alya, bize ne kadar isabetli bir karar vermiş olduğumuzu gösterdi. Başta Erdem Bey ve diğer otel personeli olmak üzere herkes son derece nazik ve kibar idiler. Hele bahçesi gerçekten huzurlu bir yer olan Otel Alya, iç donanımı ile de kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Kağıt üzerinde belirtilen hizmetlerin tamamının mevcut olduğunu gördük. Evimiz gibi sevdik, hoşumuza giden bir husus da günün hangi saati olursa olsun rahatlıkla uyuyabilmemiz idi. Sonbahar aylarında yapacağımız tekrar bir gezimizde nerede kalacağımız belli. Teşekkürler Otel Alya, teşekkürler Erdem Bey ve diğer arkadaşlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Emin Bey, yorumunuz için çok teşekkür ederiz.

26 Nisan 2016, Salı 12:02
Cunda Oteli
Cunda Oteli

-

Kahvaltının eskiyle alakası yok

Otel işletmesinin el değiştirdiği belli oluyor. Zaten güzel bir oteldi ama ufak tefek değişiklikler daha da güzel yapmış. 15 kişi gittik ve çok güzel vakit geçirdik. Kahvaltının eskiyle alakası yok, çeşit bol, lezzet güzel. Restoran personeline ayrıca teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Oteli
Cunda Oteli

-

Otelin konumu harika

Otelin konumu harika, personel çok ilgili, sakin tatil yapılacak bir yer, tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Oteli
Cunda Oteli

-

Otel çok başarılı

Otel çok başarılı. Temiz odalara ve güler yüzlü personele sahip. Araç kullanmanıza gerek yok, yürüme mesafesinde, merkeze yakın. Çocuklu aileler için birebir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda Oteli
Cunda Oteli

-

Hızlı hizmet

Çok keyifli, güler yüzlü ve hızlı hizmete sahip. Her yıl 23 Nisan'da buradayız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)


Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Bölge: Cunda

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Cunda Otelleri

Toplam 77 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Otelimiz 13 odalıdır. (7 double 4 single 2 aile odası seklindedir) Televizyon, klima, kalorifer mevcuttur. Sadece oda kahvaltı(acik bufe) servisi verilmektedir. Otelimiz deniz manzaralıdır, yaz kış açıktır.

Cunda Adası'nın tarihi dokusu, Ege Denizi'nin iki kıyısını her anlamda birleştirici özelliği açısından ilgi çekicidir. Ada, Anadolu karasının ucunda, dar sokakları, taştan inşa edilmiş evleri ile batılılaşma dönemi sivil mimarinin güzel örneklerini sunmaktadır. Bu özelliği, adanın tarihinin derinlerde olduğunun bir kanıtı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Başka kanıtlar olarak gösterebileceğimiz antik çağ yazarları ise şunlardır: Tarihin babası olarak bilinen Herodot, tarihinde bu adalardan "Yüz Adalar" diye bahseder ve bunların içlerinden birinde bir şehir olduğunu bildirir.

Strabon, "Geographika"adlı eserinde; Cunda Adası'nın da içinde bulunduğu adalar grubundan Hekatonnesos olarak bahseder. Apollon bu adaları da kapsayan geniş bir bölgede özellikle kutsanan bir tanrıdır ve bu tanrının adlarından biri olan Hekatos'a izafeten bu adalara Apollon Adaları adı verildiği görülür. Aynı eserde bu adalardan birinin içinde ada ile aynı isimde bir kentin varlığından bahsedilir. Bu kent Pordoselene'dir.

Geçmişten gelen bu güzel adada keyifli bir tatil için Nesos Otel...
 • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
 • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
 • OtoparkOtoparkVar
 • İnternetİnternet Var
Genel Özellikler
 • Otopark
 • Restaurant
 • Uyandırma Servisi
 • 7/24 Açık Ön Büro
 • Bahçe
 • Bar Cafe
 • Dağ Manzarası
 • Doktor
 • Ek Yatak
 • Emanet Kasa
 • Havaalanı Servisi
 • Internet
 • Jeneratör
Oda Özellikleri
 • Balkon
 • Banyo
 • Çalışma Masası
 • Eşya Dolabı
 • Fön Makinesi
 • Havlu
 • Internet
 • Kasa
 • Klima
 • Mini Bar
 • Oda Temizlik
 • Telefon
 • Televizyon
 • Tuvalet
 • Uydu Yayını
Aktiviteler
 • Dalgıç Okulu

Tesis için 32 gezgin görüş bildirdi

Daha fazla yorum
Odaların temizliği ve kahvaltısı 8
Odaların temizliği ve kahvaltısı

Otelin merkezi konumu, çalışanların güler yüzü ve ilgisi, odaların temizliği ve kahvaltısı çok iyiydi. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

MEHMET ALPER YILDIRIM - 11 Mayıs 2016, Çarsamba 00:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Harika mekan ve harika insanlar 10
Harika mekan ve harika insanlar

Çok sıcak bir ortamda hafta sonumuzu geçirdik ve yıldönümümüzü kutladık. Geçen yıl da aynı yerde balayımızı geçirmiştik. Harika mekan ve harika insanlar. Ayrıca Cunda'da çok güzel ve ekonomik bir yer. Tüm işletmeye teşekkürler. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle...

Ugurcan cengiz - 10 Mayıs 2016, Salı 10:54

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Evimizde gibiydik 10
Evimizde gibiydik

Sıcacık aile ortamı, evimizde gibiydik. Sabah kahvaltısında ikram edilen pişilerin tadı aklımda, teşekkürler her şey için.

Abdullah incedayı - 1 Mayıs 2016, Pazar 22:40

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çok rahat bir konumda 10
Çok rahat bir konumda

Cunda'da aile sıcaklığında, tertemiz, sahile yakın, çok rahat bir konumda bir evimiz var artık. Çok keyifli bir hafta sonuydu. Her şey için teşekkürler.

Özge - 1 Mayıs 2016, Pazar 19:33

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tereddütsüz burada kalırım 10
Tereddütsüz burada kalırım

Tüm Nesos Otel ekibine binlerce kez teşekkür ederim. Yine yolum düşse tereddütsüz burada kalırım. Huzurlu, mutlu hissetmemize sebep olan herkese çok teşekkürler. :)

MERVE BAKAR - 30 Nisan 2016, Cumartesi 13:04

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Özenle düzenlenmiş odaları 10
Özenle düzenlenmiş odaları

Seyahat etmeyi çok seven biri olarak Cunda'ya yolum düştüğünde bu şirin butik otele rastladım. Otelin güzel ve sıcak atmosferi içeri girdiğiniz ilk andan itibaren size kendini hissettiriyor. Özenle düzenlenmiş odaları, harika kahvaltısı ve sıcak ortamı sizi evinizdeymiş gibi hissettiriyor. Konum olarak sahile olan kısa mesafesi ise bu şirin otelin başka bir artısı. Gösterilen bu sıcak misafirperverlik için Nesos Otel ailesine çok teşekkür ederim.

semih baser - 29 Nisan 2016, Cuma 12:56

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çok merkezi 10
Çok merkezi

Yeni yüzü ile farkını ortaya koymuş. Adada yiyebileceğiniz en güzel kahvaltı. Pişi, el yapımı reçelleri, loru, tereyağı ve daha bir sürü çeşit. Odalar elden geçirilmiş, çarşaflar mis gibi kokuyor. Çok merkezi, 3 dakikada sahildesiniz. Mevlut Bey ve ailesine misafirperverliği için çok teşekkür ederim.

Mehmet Kılınçoğlu - 29 Nisan 2016, Cuma 10:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Temizlik ve düzen 10
Temizlik ve düzen

Cunda'nın eşsiz güzelliği ve Türk misafirperverliğini bir arada yaşadığımız, kendimizi tam anlamıyla evimizde hissettiğimiz bir tatil geçirdik. Otel odalarının ve tesis içinin temizlik ve düzeni ile güler yüzlü aile işletmesinden son derece mutlu ayrıldık. Ailece huzur içinde konaklama yapılabilecek bu şirin mekanı herkese tavsiye ediyoruz. Teşekkürler.

Esra aksoy - 28 Nisan 2016, Perşembe 15:34

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Bulunduğu konum ve manzarası 10
Bulunduğu konum ve manzarası

Bir haftalığına geldiğim iş gezisinde ender gördüğüm otellerden gerçekten. Güler yüzlü insanların işlettiği, kendinizi aile ortamında hissedebileceğiniz harika bir yer. Bulunduğu konum ve manzarası ve bir de tertemiz havası çok etkileyici. Anlatılmaz yaşanır bence.

Serdar Eygül - 28 Nisan 2016, Perşembe 13:48

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Güler yüzlü personel 10
Güler yüzlü personel

Harika sunumuyla, güler yüzlü personeliyle, doğa ile bütünleşen harika bir otel. Herkesin gidip mutlaka konaklaması gerekiyor.

Ravza çalık - 27 Nisan 2016, Çarsamba 21:58

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Konum harika 8
Konum harika

Cunda'nın en misafirperver oteli. Buradaki kahvaltıyı adanın başka yerinde bulmak imkansız. Bulunduğu konum harika, birkaç adımda merkezdesiniz. Tabi en güzeli "Fındık". Mutlaka el sıkışın gidince.

Tayfun seven - 27 Nisan 2016, Çarsamba 21:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kahvaltısı gerçekten harika 10
Kahvaltısı gerçekten harika

Cunda Nesos Otel konumu itibariyle merkeze 3 dakika yürüyüş mesafesinde. İşletme sahipleri çok sıcakkanlı, kendinizi evinizde gibi hissetmenizi sağlıyorlar. Kahvaltısı gerçekten harika, odaları çok temiz ve sevimli. Cunda'da güzel bir tatil geçirmek isteyen herkesin Nesos Otel'de kalmasını tavsiye ederim.

burç banger - 27 Nisan 2016, Çarsamba 21:52

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kahvaltısı harika 10
Kahvaltısı harika

Çok tatlı genç sahipleri Merve ve Betül, müşterilerin her şeyiyle ilgileniyor. Cunda'da merkeze yakın, kahvaltısı harika, doğası çok güzel, sessiz, sakin bir ortamda tatil yapmak için çok ideal bir yer.

Buse Şafak - 27 Nisan 2016, Çarsamba 20:35

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kesinlikle tertemiz 10
Kesinlikle tertemiz

O kadar tatlı bir yer ki, huzur bulacağım diyorsanız kesinlikle doğru adres... Çay içmenin keyfi belki de dantel örtülerden kaynaklanmaktadır. :) Odalar da kesinlikle tertemiz, bu yerin adı kesinlikle huzur olmalıymış. :))

pelin aksoy - 27 Nisan 2016, Çarsamba 20:35

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çok temiz, güzel ve şirin 10
Çok temiz, güzel ve şirin

Cundaya yolunuz düşerse mutlaka kalın derim. Çok temiz, güzel ve şirin bir otel. Muhteşem sabah kahvaltıları ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla kesinlikle tek geçiyorum. Buradan da teşekkür ediyorum bir kez daha, süper birkaç gün geçirdim sayelerinde.

Özge baş - 27 Nisan 2016, Çarsamba 20:34

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Misafirperver ve sıcakkanlı bir ortam 10
Misafirperver ve sıcakkanlı bir ortam

Kesinlikle çok misafirperver ve sıcakkanlı bir ortam. Şiddetle tavsiye ediyorum. ;) Tatlış bahçesinde kuş sesleri, otel dekorasyonu, yemekler... Gelin, yaşayın.

berna çelik - 27 Nisan 2016, Çarsamba 19:35

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aile sıcaklığı, temizliği 10
Aile sıcaklığı, temizliği

Aile sıcaklığı, temizliği ve güler yüzlü işletme sahipleri bizim tatilimizi uzatmamıza sebep oldu. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Tolga yayan - 27 Nisan 2016, Çarsamba 18:41

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Merkeze yakın 7
Merkeze yakın

Otel, Cunda merkeze yakın, arabanızı almadan restoranlara gidebiliyorsunuz. Odalar çok büyük değil ama zaten odada çok fazla vakit geçirmediğimiz için kafamıza takmadık, otelle ilgili en önemli şey kahvaltısıydı, pişiye kadar her şey vardı, kesinlikle söyleyebilirim ki bu fiyat aralığında bu kalite ve lezzette kahvaltı yapmamıştım.

Servet Kırcı - 17 Şubat 2016, Çarsamba 11:05

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Enerji depolamak için ideal 10
Enerji depolamak için ideal

Temmuz sıcağında İzmir'den kaçıp, keyifle sessiz, sakin ve serin 2 gün enerji depolamak için ideal. Tesis sahibi ve üniversite öğrencisi oğlu tüm misafirlerle çok ilgililer. Sabah kahvaltısında özellikle Zuhal Hanım'ın pişileri tüm rejimlere zorunlu ara verdiriyor. Özel bir akşam yemeği istenirse de Şenay Hanım'ın özel mezeleri ile günlük balık için önceden rezervasyon şart.

Nadir Çam - 8 Temmuz 2015, Çarsamba 14:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kahvaltısı mükemmeldi 10
Kahvaltısı mükemmeldi

Güzel, temiz, sıcak bir mekandı. Kahvaltısı mükemmeldi. Güler yüzlü insanlar, şirin bir mekan.

Derya kılıç - 25 Kasım 2014, Salı 12:12

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda'da konaklayacağınız adresiniz 10
Cunda'da konaklayacağınız adresiniz

Çarşı merkezinden 5 dakikalık mesafede uzakta olmasıyla hem adaya hakim hem de gürültüden uzak bir konuma sahip. Giriş üstü odalarda ada manzarası harika. Uyandığınızda deniz, Tavuk Adası ve tertemiz hava sizi karşılıyor. Odalar temiz. Güler yüzlü, samimi hizmetleri evde olma duygusu yaşatıyor. En güzel ağırlandığımız ve memnun kaldığımız otellerden. Tanıdıklarınıza gönül rahatlığıyla önereceğiniz bir otel.

Senem Deniz - 2 Eylül 2014, Salı 17:25

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Cunda havasını yaşamak için harika 10
Cunda havasını yaşamak için harika

Kahvaltı harika . Otelin konumu merkezde ve denize 100 metre .

Betül Aktaşoğlu - 15 Temmuz 2014, Salı 11:38

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sakin, keyifli bir tatildi 10
Sakin, keyifli bir tatildi

Şehrin yorgunluğunu atabileceğiniz, sakin, temiz bir otel. Oteli işleten Bülent Bey'in ve çalışanların güler yüzü ve ilgisi de eklenince mükemmel bir yer olmuş. Ailenizle birlikte rahat ve huzurlu bir ortam. Herkese tavsiye ederim.

BÜLENT MULCAR - 3 Mart 2014, Pazartesi 10:40

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Candan keyifle hizmet veriliyor 8
Candan keyifle hizmet veriliyor

5 günlük ziyaretimde çok keyif aldım, insanların güler yüzlü, samimi ve candan keyifle hizmet verdiği bir otel Nesos Otel. Temizliği başta olmak üzere, sabah kahvaltısının (pişiler ve börek) çeşitliliği, otelin sıcak oluşu (doğalgaz) gibi birçok artıları bulunmaktadır. Teşekkürler Bülent Ağabey ve ekibi ve oyuncu maskotumuz Rüzgar.

OĞUZ AYGÜN - 1 Mart 2014, Cumartesi 18:16

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hoş ve güzel 10
Hoş ve güzel

Güzel ve klas bir butik hotel

ahmet sert - 26 Aralık 2013, Perşembe 14:10

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Çok temiz 10
Çok temiz

Çok dinlendirici bir aile oteli.

BÜLENT MULCAR - 17 Ağustos 2013, Cumartesi 22:19

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Keyifli bir tatildi 10
Keyifli bir tatildi

Mükemmel bir ev sahipliği, keyifli bir kahvaltı, tertemiz bir oda.

Sevinc Ulker - 17 Ağustos 2013, Cumartesi 22:19

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Huzur 10
Huzur

Sakinlik, huzur ve güzel bir tatil geçirmek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim. 4 gece 5 gün kaldık ve bu süre içerisinde sadece mutlu olduk... Murat'a, Ahmet Abi'ye, Bülent Bey'e ilgileri için çok teşekkürler. Gidin ve tatilinizi huzurlu geçirin.

Fatih Güdek - 17 Haziran 2013, Pazartesi 20:55

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dinginlik ve sağlık sunuyor 10
Dinginlik ve sağlık sunuyor

Bu hafta sonu eşimle ve iki çocuklu bir aileyle birlikte Nesos Otel'de kaldık. Otel küçük, şirin, sessiz, temiz ve güzeldi. Zevkli birilerince düzenlenmiş bahçesi de dinlendirici bir ortam sunuyordu ama biz daha çok ikram ve kahvaltıdan etkilendik. Mis gibi kokan, odamıza yerleştikten sonra bahçede enfes kurabiyeler, tatlı ve çay/kahve ikram ettiler ki yol yorgunluğumuzu dindirmekte çok işe yaradı. Ve kahvaltı... Buraya yorum yazmamı tetikleyen işte o kahvaltıdır. Sahip/işletmeci/çalışan kişilerin sıcak, davetkar ve rahatlatıcı tavırları özellikle çocuklu misafirler için olumlu. Biz çok memnun ayrıldık.

Fatih Dogan - 27 Mayıs 2013, Pazartesi 13:22

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doğayla iç içe 10
Doğayla iç içe

Sabah uyandığınızda bahçede ağaçların altında tamamen organik ürünlerden hazırlanmış kahvaltıyla güne başlıyorsunuz. Araba gürültüsünden eser yok. Odalar yerel-geleneksel tarzda döşenmiş. Başucu lambaları harika! El yapımı bal kabaklarına işlenmiş motiflerle dolu.. Balkondan denizi de görebiliyorsunuz. Sahibi de inanılmaz ilgili, nazik ve hoş sohbet. Sahildeki yine aynı isimdeki restoranı da görülmeye değer.

Su Kaya - 24 Ağustos 2012, Cuma 13:48

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Erdinç batum tarafından... 10
Erdinç batum tarafından...

Tek kelime ile harika. Ben turizm bakanlığının (s) belgeli otellerinde çok kaldım, böyle temizlik ve hijyen görmedim. Kaliteli çalışanlarınıza da ayrıyeten teşekkür ederim.

Erdinç batum - 16 Temmuz 2010, Cuma 18:17

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Balayı otelimiz 10
Balayı otelimiz

Eşimle birlikte geçen yaz balayımızı Nesos Otel'de geçirmiştik. Her şey mükemmeldi, her şey için tekrar teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle, iyi çalışmalar.

murat ulaş - 26 Mayıs 2008, Pazartesi 18:33

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

  Fiyat Açıklamaları

  Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

  Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  HOŞGELDİNİZ...

  Muhteşem kıyıları, doğal güzellikleri, tarihi yapılarıyla, Ayvalık'ın Cunda(Alibey) adasında bulunan Cunda Otel Deniz, sizlere kusursuz bir tatil vaad ediyor.

  Otel Deniz denize, sıfır, lüks odalarıyla yaz sezonu boyunca hizmetinizde...
 • Kalite
 • Konfor
 • Memnuniyet
  anlayışı çerçevesinde bir tatil yapmak için yola çıktıysanız sizleri buraya bekliyoruz...

  Lüks odalarımız ile evinizdeki konforu hissedeceksiniz. Biz sizin için her şeyi düşündük. Sadece valizinizi almanız yeterli... Her anını hatırlamak isteyeceğiniz bir tatil için kendinizi Otel Deniz'in konforuna bırakın...

  Adanın sokaklarını gezerken tarihin içinde unutamayacağınız bir yolculuğa çıkacaksınız. Günlük tekne turları ile adaları gezebilir, dilediğinizce alışveriş yapabilir, denizin en mavisinde yüzebilir, su sporları ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

  Dünyanın en iyi zeytinyağlarının üretildiği Ayvalık'ın yağları ile yapılmış daha önce hiç tatmadığınız mezeler, sadece Ayvalık'a özel balıklar(papalina), kalamarın, ahtapotun en lezizi Otel Deniz'in zengin menüsü ile sizlere ulaşıyor. Denemeden ayrılmayın...

  Cunda otellerinden Otel Deniz, kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli konuklarını ağırlamayı bekliyor.
  • Sezon AralığıSezon Aralığı 1 Nisan 2016 - 15 Kasım 2016
  • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
  • OtoparkOtoparkVar
  • İnternetİnternet Var
  Genel Özellikler
  • Otopark
  • Plaj
  • Restaurant
  • Sigara İçilmeyen Oda
  • Toplantı Odası
  • Uyandırma Servisi
  • Ücretsiz Gazete
  • 7/24 Açık Ön Büro
  • Araç Kiralama
  • Bahçe
  • Bar Cafe
  • Barbekü
  • Çamaşırhane
  • Eczane
  • Ek Yatak
  • Emanet Kasa
  • Internet
  • Kuru Temizleme
  • Market
  • Oda Servisi
  Oda Özellikleri
  • Balkon
  • Banyo
  • Çalışma Masası
  • Eşya Dolabı
  • Fön Makinesi
  • Havlu
  • Internet
  • Klima
  • Mini Bar
  • Oda Temizlik
  • Telefon
  • Televizyon
  • Tuvalet
  • Uydu Yayını
  • Ütü
  Aktiviteler
  • Dalgıç Okulu
  • Jogging
  • Sörf

  Tesis için 7 gezgin görüş bildirdi

  Daha fazla yorum
  Güler yüzlü çalışanları 10
  Güler yüzlü çalışanları

  Cunda'da denize sıfır nadir tesislerden. Manzarası, tertemiz denizi, iskelesi ve güler yüzlü çalışanları ile keyifle konaklama yapabilirsiniz.

  Serkan Hacıoğlu - 27 Nisan 2016, Çarsamba 22:47

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Sakin ve huzurlu bir tatil 10
  Sakin ve huzurlu bir tatil

  Cunda Otel Deniz elemanlarına güler yüzleri ve kusursuz hizmetleri için teşekkür ediyorum. Kısa ama sakin ve huzurlu bir tatil geçirdim, müşterinin memnun kalabilmesi için bu otelde yok yok. Odalar tertemiz, yemekler nefis, denizi çok güzel. Teşekkürler Cunda Otel Deniz.

  Nimet Dayi - 31 Temmuz 2015, Cuma 20:12

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Müthiş 10
  Müthiş

  Unutamayacağım bir anı bıraktı bana deniz otel. Aşk burada yalnız kalabilir, başka bir şey düşünme engeli olmadan huzurla…

  merve akbıyık - 17 Temmuz 2014, Perşembe 21:03

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Harika 10
  Harika

  Çok güzel bir tesis,buraya bakmadan Cunda'da mekan aramayın.

  Cem Erışık - 3 Temmuz 2014, Perşembe 13:07

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Odalar, havlular pırıl pırıl 10
  Odalar, havlular pırıl pırıl

  Cunda'da Cunda Deniz Otel derim başka da demem. Çünkü Güven Bey ve eşi sıcacık insanlar, aşçı İrfan Bey ne istiyorsanız nasıl istiyorsanız öyle yapıyor. Odalar havlular pırıl pırıl, bir de sabah kahvaltısı Şam'da kayısı yani. Her şey mükemmel, kısaca iyi tatiller dilerim.

  Mehmet Atakan - 8 Haziran 2014, Pazar 09:54

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Temiz, leziz, sakin... 10
  Temiz, leziz, sakin...

  Cunda Otel Deniz'de odalar tertemiz, havlular mis kokulu... Deniz hemen önünde ve iskelesi yepyeni. Servis elemanları çok güler yüzü, becerikli ve nazik... Yemekler (balık ve yöresel mezeler) ve kahvaltı taze, lezzetli ve sakin bir ortamda denizin yanıbaşında... Çok memnun kaldık, emeği geçen herkese teşekkürler...

  Emine Tüzün - 2 Haziran 2014, Pazartesi 15:40

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
  Otel ve deniz harika 10
  Otel ve deniz harika

  Otel deniz, harika. Salim ondan da harika. Her şey mükemmel, teşekkürler.

  veysi akay - 2 Aralık 2008, Salı 15:41

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

  Tesis Konaklama Fiyatları

  - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

   Fiyat Açıklamaları

   Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

   Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

   Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

   Sevinç Otel, Ayvalık'ın en uğrak tatil bölgesi Cunda'nın merkezine 1 km uzaklıkta ve denize 100 mt uzaklıkta bulunmaktadır. 8 odası, yöreye ait sabah kahvaltısı ve huzurlu bahçesiyle büyük şehrin gürültüsünden, stresinden arınmak isteyen misafirlerini temiz, içten ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile ağırlamayı amaç edinmiştir...

   Bu özel yöre doğa aşıklarını, deniz tutkunu dalgıçları, lezzet düşkünü gurmeleri , geçmiş zaman tutkunu tarih severleri kısacası bir tatilde yapmak istediğiniz her şeyi bünyesinde bulundurmaktadır.Ayrıca plajda beach kullanımı da mevcuttur.

   Siz ne yapmak istediğinize karar verirken rahatınız ve konforunuz için gerekeni bırakın biz yapalım.

   Bu sıcacık işletmemizde müşteri değil ailenin bir parçası olacağınızı şimdiden garanti eder, iyi tatiller dileriz.
   • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
   • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
   • OtoparkOtoparkVar
   • İnternetİnternet Var
   Genel Özellikler
   • Otopark
   • Plaj
   • Restaurant
   • TV Odası
   • Uyandırma Servisi
   • Ücretsiz Gazete
   • 7/24 Açık Ön Büro
   • Bahçe
   • Çamaşırhane
   • Dağ Manzarası
   • Ek Yatak
   • Hayvan Serbest
   • Havaalanı Servisi
   • Internet
   • Oda Servisi
   Oda Özellikleri
   • Balkon
   • Banyo
   • Eşya Dolabı
   • Fön Makinesi
   • Havlu
   • Internet
   • Klima
   • Oda Temizlik
   • Tuvalet
   Aktiviteler
   • Jogging

   Tesis için 43 gezgin görüş bildirdi

   Daha fazla yorum
   Kahvaltının bolluğu 10
   Kahvaltının bolluğu

   Ayvalık'a ilk gelişim, bundan sonra geldiğimde tek adresim Sevinç Otel olacaktır. Cunda'ya göre fiyat olarak da gayet uygun, Odaların temizliği, kahvaltının bolluğu, Sevinç Hanım ve eşi Cüneyt Bey'in nazikliği, güler yüzleri. Tek başına gelecek olanlar için kesinlikle şüphe etmemeleri, güven içinde tatilini geçirecekleri bir yer. Bir de bahçenin neşesi Çakıl'ı unutmamak lazım. Gelecek olanlara iyi tatiller.

   Cemile Kaya - 22 Nisan 2016, Cuma 10:24

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Temizlik çok iyi 10
   Temizlik çok iyi

   Cunda gibi butik bir ada içinde konaklamak için son derece uygun bir otel. Kahvaltı ideal düzeyde, temizlik çok iyi. Otelin işletmecisi Sevinç Hanım ve eşi sıcak insanlar, odalarda TV yok, bence bir önemi de yok ama gideceklerin bilgisi olsun. Otelin 100 metre yakınında plaj var, 10 TL'ye şezlong kiralayabilirsiniz. Sakin bir plaj ve su çok temiz. Kısaca Cunda'ya yolu düşen için kesinlikle tavsiye edebilirim.

   ihsan d - 1 Ekim 2015, Perşembe 20:58

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Çok temiz bir otel 10
   Çok temiz bir otel

   Öncelikle şunu söyleyeyim ki, çok temiz bir otel. Küçük çocuğumuz olduğu için temizlik daha bir önemliydi bizim için. Beş yıldızlı bir tatil köyünden çıkıp geldik Sevinç Otel'e ama burada çok daha iyi zaman geçirdik, inanın kendimizi evimizde hissettik. Gece 10'da giriş yapmamıza rağmen Sevinç Hanım'ın, sıcacık, leziz domates çorbasıyla karnı doydu miniğimizin. Güleryüz ve samimiyetle karşılandığınız bu işletme tatilimizin unutulmaz anıları arasında yerini aldı. Sevimli Çakıl'ı da unutmamak lazım, oğlumuzun neşe kaynağı oldu. :)) Yıllardır Cunda'ya farklı otellere geliyoruz ama artık adresimiz belli. :)) Tekrar her şey için teşekkür ederiz Sevinç Hanım'a, seneye görüşmek dileğiyle...

   Zeynep & aydınalp & oğuz karapaça - 14 Eylül 2015, Pazartesi 14:38

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Odalar temiz 10
   Odalar temiz

   Temiz, samimi ve sakinliği ile şehirden uzaklaşmak isteyen herkes için ideal bir yer. Odalar temiz, kahvaltı, zeytinyağlılar ve çorbalar bir harika. Sevinç Hanım'ın barbunyasını yemeden dönmeyin derim. Sevinç Hanım'ın eli gerçekten lezzetli. Ulaşımımız için gösterdikleri çaba ve misafirperverlikleri için Sevinç Hanım ve Volkan Bey'e çok teşekkür ederiz. Bir de inanılmaz tatlı Çakıl… Sizi gördüğünde sevgisini gösterecektir. Çok seveceksiniz.

   Arzu Konyali - 12 Eylül 2015, Cumartesi 15:04

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Zeytinyağlılar yemeden ayrılmayın 10
   Zeytinyağlılar yemeden ayrılmayın

   Huzurlu, sakin ve nezih bir ortam arayanlar için ideal bir mekan. Ailecek samimi, içten ve saygılı davranışları sizin daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Temizliği, kahvaltısı ve yemekleriyle hem sıcak hem de sakin bir yer. Sevinç Hanım'dan zeytinyağlılar yemeden ayrılmayın derim.

   Meral Işık - 30 Ağustos 2015, Pazar 23:48

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Temiz bir mekan 10
   Temiz bir mekan

   Sanki bir akrabanıza tatile gidiyormuş gibi rahat, huzurlu, güvenli, temiz bir mekan. Gerek Sevinç Hanım, gerek oğlu Volkan, gerekse de köpekleri Çakıl istediğiniz hizmeti verebilmek için koşturan çok sıcak bir aile. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Herkesin buraya gelip huzur bulmasını tavsiye ediyorum. :)))

   Gürkan Aktaş - 16 Ağustos 2015, Pazar 14:48

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Sanki evdeyiz 10
   Sanki evdeyiz

   Çok sıcak, sevimli, sakin ve tertemiz. Ulaşımımızı bile düşünüyorlar eksik olmasınlar, sanki evdeyiz. Çok teşekkürler Sevinç Hanım'a, Volkan Bey'e ve Çakıl'a.

   Şeyda Sır Şıkyıldız - 13 Ağustos 2015, Perşembe 19:42

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Biz mutlu ayrıldık 10
   Biz mutlu ayrıldık

   Temiz odaları, şirin bahçesi, güler yüzlü hizmeti ve sevimli Çakıl'ı ile biz tatilimizden mutlu ayrıldık. Herkes tavsiye edilir.

   Ezgi Aksu - 10 Ağustos 2015, Pazartesi 10:55

   • Faydalı buldum (1)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Denize olan yakınlık 10
   Denize olan yakınlık

   Beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak bir yer. Hele denize olan yakınlığı ve adada denize girilebilecek en temiz noktaya yakınlığı ekstrası. Sakinlik ve güzel bir tatil için muhteşem. Bu arada denize güzel girilecek zaman sabah 8-9 arası ve aksam 17'den sonrası. Herkese iyi tatiller.

   İsmail Basibuyuk - 7 Ağustos 2015, Cuma 18:05

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Tam dinlenme yeri 10
   Tam dinlenme yeri

   Muhteşem bir yer. Şehrin kalabalığından sıkılmış olanlar için tam dinlenme yeri. Sevinç Hanım'ın güler yüzlülüğü, odaların temizliği, otelin denize yakınlığı, muhteşem yemekleri ve muhteşem bahçesiyle tam bir tatil yeri. Her şey için çok teşekkürler. En kısa zamanda tekrar görüşmek ümidiyle.

   dogukan hocaoglu - 15 Haziran 2015, Pazartesi 23:21

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Huzurlu tesis 10
   Huzurlu tesis

   Candan bir ailenin işlettiği huzurlu tesis. Sessiz, sakin, relaks... Tavsiye ederim.

   mehmet gokalp - 14 Haziran 2015, Pazar 13:10

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Odalar temiz 10
   Odalar temiz

   Odalar temiz, kahvaltı gayet güzel, ne istesek yardımcı olmak için uğraşan güzel yüzlü insanlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

   Egemen Gültekin - 14 Haziran 2015, Pazar 12:50

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Güler yüzlü hizmet 10
   Güler yüzlü hizmet

   Güzel bir tatil geçirebileceğiniz huzurlu bir ortam. Güler yüzlü hizmet ve temiz odalar. Çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ederim.

   Megehtap - 14 Haziran 2015, Pazar 12:47

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Temiz, huzurlu 10
   Temiz, huzurlu

   Temiz, huzurlu, çok şirin aile işletmesi. Kesinlikle tavsiye ederim.

   Züleyha Gökalp - 14 Haziran 2015, Pazar 12:42

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Tavsiye ediyorum 10
   Tavsiye ediyorum

   Çok temiz, düzenli ve samimi bir ortamı var. Sevinç Hanım'ın hazırladığı mükemmel kahvaltı ve huzurlu bir tatil için tercih edebilirsiniz.

   Muzeyyen çuhadar - 14 Haziran 2015, Pazar 12:13

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Muhteşem bir tatil 10
   Muhteşem bir tatil

   Eşimle birlikte yoğun çalışma hayatımız nedeniyle sıkılıp monotonlaştığımız İstanbul'dan kendimizi Ayvalık Cunda Adas'ına attık. Küçük ve sevimli bir otel olan Sevinç Otel'e yerleştik. Sahibi bayanın güler yüzü, odalarının temizliği adeta ev ortamını hissettiren sevecen tavırları bizleri çok etkiledi. Artık sürekli kendimizi atabileceğimiz bir dinlenme mekanımız var. Bu arada, Sevinç Hanım'ın elinden çıkan lezzetli mezeleri ve kahvaltıları denemeden geçmeyiniz. Biz çok memnun kaldık. Gerisi diğer tatilcilerimizin başına.

   SELİN KURT - 8 Haziran 2015, Pazartesi 08:25

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   En güzel tatilimdi 10
   En güzel tatilimdi

   Yoğun iş temposundan sıkılıp kendimi apar topar attığım Cunda'da beklentimin ötesinde bir tatil geçirdim. Bundaki en büyük pay da Sevinç Otel ve gördüğüm en samimi otel sahibesi olan Sevinç abla oldu. (tabi Seyla ablayı ve Köksal'ı da unutmamak lazım:)) Otelden bahsedecek olursam; bir kere konum olarak çok iyi bir yerde. Hem adanın gürültüsünden rahatsız olmayacak kadar uzak, istediğin zaman merkeze ulaşabilecek kadar da yakın. Ayrıca çok şirin ve keyifli bir bahçesi, şahane bir kahvaltısı, temiz ve rahat odaları olmasının yanı sıra sadece sevimli köpekleri Çakıl için bile gidilir bu otele. Ben sırf bu sebepten tekrar tekrar gideceğim çünkü. :) Üstelik Cunda ortalamasına göre de oldukça ekonomik bir fiyata kalabileceğiniz bir otel. Ancak tüm bu saydıklarımın dışında bu oteli benim için değerli kılan asıl şey; Sevinç ablanın samimiyeti ve arkadaşlığı oldu. Biiliyorum ki artık her Cunda'ya gidişimde gönül rahatlığıyla kalacağım bir yer ve arkadaşlarım var. Sevinç abla, Leyla abla ve Köksal samimiyetiniz için, arkadaşlığınız için, yardımlarınız için kısacası her şey için tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Sayenizde çok çok keyifli bir tatil geçirdim. En kısa zamanda yine geleceğim. :). Sevgiler.

   ceren karaca - 5 Haziran 2015, Cuma 00:19

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Tam bir aile işletmesi 10
   Tam bir aile işletmesi

   Üç dört günlük Cunda tatilimizi bu yıl yeni açılan Sevinç Otel'de geçirmekteyiz. Yıllardır bölgeye tatil amaçlı geliyoruz, birçok otelde konakladık fakat Sevinç Otel, temizliği, şıklığı, güler yüzlü hizmetiyle bizi bir kez daha Cunda müdavimi yaptı. Nefis kahvaltısı, temiz, şık bahçesi ile tam bir aile işletmesi. Bütün bunlara bir de uygun fiyat eklendiğinde harika bir tatil geçiriyoruz. Hava mis, deniz süper. Teşekkürler Sevinç Otel.

   Serap cakir - 11 Eylül 2014, Perşembe 17:50

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Mükemmel bir tatildi 10
   Mükemmel bir tatildi

   Her şey çok güzeldi, harika bir tatil geçirdim. Önümüzdeki sezonda burada olmak beni memnun eder. :)

   Aylin Geçgül - 3 Eylül 2014, Çarsamba 16:06

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Her şey güzel 10
   Her şey güzel

   Muhteşem bir ortam, buraya uğramadan Cunda'ya geldim demeyin. Güzel kahvaltısını yemeden gitmeyin ve mutlaka konaklayın ki bu güzel insanlarla tanışma fırsatını yakalamış olun. İnanılmaz derecede her şey güzel.

   Emre duman - 3 Eylül 2014, Çarsamba 15:59

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Butik otel sevenlere 10
   Butik otel sevenlere

   Şehir hayatından ve stresinden uzaklaşmak için güzel bir yer. Otel sahipleri çok ilgili ve hoş sohbetli. Özellikle Volkan Bey'e teşekkürler yardımlarından dolayı. Gitmenizi tavsiye ederim.

   murat tunçeli - 3 Eylül 2014, Çarsamba 15:54

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Muhteşem 10
   Muhteşem

   Tek kelimeyle muhteşem.

   can kaya - 3 Eylül 2014, Çarsamba 15:46

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Rüya gibi bir tatildi 10
   Rüya gibi bir tatildi

   Dinlenmek ve huzurlu rahat bir tatil istiyorsanız Sevinç Otel'e uğrayın derim. Gerçekten sanki kendi yazlığınızdaymışsınız gibi rahat bir o kadarda keyifli zaman geçiriyorsunuz. Ben çok memnun kaldım. Özellikle otel içi hizmetleri çok profesyoneldi. Her yönden harika bir yer, denize yakın. Ben çok memnun kaldım. Yolunuz Ayvalık'a düşerse burada çok rahat edersiniz.

   özge çakrak - 29 Ağustos 2014, Cuma 13:35

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Tatil için ideal bir otel 10
   Tatil için ideal bir otel

   Tatil için ideal bir otel. Odaların temizliği, kahvaltının şahaneliği, işletmecilerin samimiyeti, güler yüzlülüğü ve bahçesinin muhteşemliğiyle gidip görülmesi gereken harika bir otel. Sevinç Hanım her şey için teşekkürler.

   Huriye Hocaoğlu - 29 Ağustos 2014, Cuma 11:50

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Huzur isteyenlere 10
   Huzur isteyenlere

   Keyifli bir tatil için ideal bir otel. Odaları temiz, işletmecileri cana yakın ve ilgili, kahvaltısı harika, üstelik denize yakın. Cunda'da huzurlu ve keyifli bir tatil geçirmek istiyorsanız Sevinç Otel bunun için oldukça uygun bir otel.

   gunseli buyuksagis - 28 Ağustos 2014, Perşembe 16:55

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Güzel, keyifli ve huzurlu bir tatildi 10
   Güzel, keyifli ve huzurlu bir tatildi

   Keyifli bir tatil. Ihsan hem tatilde hem de kendi evinde hissediyor. İşletmecileri sıcak, sevecen insanlar. Doğa ve deniz de anlatılmaz yaşanır. Herkes gelip görmeli, yaşamalı, tadına varmalı. Benim gibi internet meraklısına WiFi var, duyurulur.

   nuran uzunhasanoğlu - 28 Ağustos 2014, Perşembe 15:00

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Dinlendirici çevre, huzur dolu konaklama 10
   Dinlendirici çevre, huzur dolu konaklama

   Yolunuz Cunda'ya düştüyse, gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz bir otel. Tertemiz odaları, enfes yemekleri, denize yakınlığıyla çok memnun kalacağınız, kendinizi evinizde hissedebileceğiniz bir yer. Otel çalışanlarının ilgisi ve güler yüzünden de bahsetmemiz gerekir. Kısacası Cunda'daysanız adresiniz Sevinç Otel olmalı.

   Bekir Tortop - 28 Ağustos 2014, Perşembe 14:55

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Kesinlikle kalınması gereken bir butik otel 10
   Kesinlikle kalınması gereken bir butik otel

   Kesinlikle kalınması gereken bir butik otel. Çalışanları ve sahiplerinin sıcak, dostane yaklaşımı gelen misafirleri kendi evinde hissettiriyor. Ayrıca kahvaltı sunumu ve içeriği harika.

   Saadet Nur Ongun - 28 Ağustos 2014, Perşembe 14:53

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Çok güzel bir tatildi 10
   Çok güzel bir tatildi

   Ailenizle keyif ve huzur içerisinde, evinizdeymiş gibi rahat hareket edip tatil yapmak isterseniz mutlaka uğrayın. Tekrar gitmek için zamanın geçmesini beklediğim tek mekan.

   sedef doğan - 28 Ağustos 2014, Perşembe 14:46

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Otel mükemmel 10
   Otel mükemmel

   Otel mükemmel. Çok nezih ve tertemiz. Kesinlikle tavsiye edilebilecek oteller arasında yer alıyor. Odalar pırıl pırıl. Yolunuz Cunda'ya düşerse hiç tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

   ayse kurtulus - 28 Ağustos 2014, Perşembe 14:46

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Tam bir ev ortamı 10
   Tam bir ev ortamı

   Yolunuz Cunda'ya düşerse mutlaka kalmanız gereken bir yer. Her şeyden önce tam bir ev ortamı ve sıcaklığı. Yemekler de harika. Bir daha ki tatilimizde yine tercih edeceğimiz kesin.

   Pınar yıldırım - 28 Ağustos 2014, Perşembe 14:45

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Tertemiz otel 10
   Tertemiz otel

   Tertemiz otel. Sadece mis gibi kokan, tertemiz odaları değil her yeri temiz ve bakımlı. Sevgi ile hazırlanan kahvaltıdan ziyade ortam o kadar huzur verici ki insan biraz daha kalmak ister. Her zaman tavsiye edeceğim bir ortam. Sevinç Hanım ve oğlu Volkan'a buradan tekrar çok çok teşekkürler bize unutulmaz güzel 2 gün zaman ayırdıkları için.

   Derya Aslan - 27 Ağustos 2014, Çarsamba 23:15

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Tertemiz bir otel 10
   Tertemiz bir otel

   Cunda Ayvalık'ta “'nerede kalınır”'ın cevabı Sevinç Otel. Bir diğer soru olan “'nerede yemek yenir”''in cevabı da yine Sevinç Otel olarak verebiliriz. Yepyeni, tertemiz bir tesis. Öylesine temiz ki otelin giriş kapısından girerken ayakkabılarımızı çıkarmak gerekir mi diye düşündürecek kadar temiz. Tertemiz havlular, mis gibi kokan bembeyaz çarşaflar ve özenle hazırlanmış leziz yemekler. Kahvaltıdaki ev yapımı reçellerin tadı hala damağımızda. Sevinç Hanım, Cüneyt Bey ve sevgili oğulları Volkan'ın kendi elleri ile hazırlamış olduğu yemekleri hem öğlen hem akşam keyif ve afiyet ile yedik. Özellikle asmada sardalyayı ve tüm zeytinyağlıları yemenizi ama mutlaka ve mutlaka ev yapımı erik suyundan içmenizi tavsiye ederiz. Beş yaşındaki oğlumuz Barış, Sevinç Otel'in maskotu güzel, akıllı ve temiz köpek Çakıl ile çok keyifli anlar yaşadı ve hala Çakılıi ve Çakıl ile yaşadıklarını keyifle anlatıyor. Sevgili Sevinç Hanım, sevgili Cüneyt Bey, sevgili Volkan, sevgili Çakıl, her şey için çok teşekkürler.

   Ergin&Nurdan&Barış - 24 Ağustos 2014, Pazar 19:42

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Cunda'da üç gün 8
   Cunda'da üç gün

   Tatilimizin ilk adresi Sevinç Otel'di. Sevinç Abla'nın leziz ev yemekleri, otelin ferah bahçesi, oğlum Safa Eymen'in sevimli köpek Çakıl'la muhabbeti ile güzel bir tatildi. Bu otelde kendinizi evinizde gibi hissediyorsunuz.

   zerrin canatan - 20 Ağustos 2014, Çarsamba 14:09

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Temiz, huzurlu bir ortam 10
   Temiz, huzurlu bir ortam

   Temiz, huzurlu bir ortam, güler yüzlü işletme sahipleri ve lezzetli ev yemekleri ile aradığım bütün özelliklere sahip olmasının yanında kalabalıktan uzak ve temiz. Cunda denizine çok yakın olduğunu göreceksiniz. Biz çok beğendik, herkese tavsiye ederiz.

   Emrah NALBANT - 17 Ağustos 2014, Pazar 12:26

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Huzur dolu aile ortamı 8
   Huzur dolu aile ortamı

   Cunda'nın eğlenceli ortamında gönlünüzce geceleri eğlenip, gece otelinize geldiğinizde ise kendinizi evinizde hissedeceğiniz huzur dolu aile ortamı istiyorsanız, adres burasıdır.

   Bahadır Uysal - 17 Ağustos 2014, Pazar 10:58

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Doğal bir ortamda, huzurlu bir tatildi 10
   Doğal bir ortamda, huzurlu bir tatildi

   Bu hafta dostlarımızla Cunda'ya gidelim dedik. Yolumuz Sevinç Otel'e düştü. Güler yüzlü yaklaşımları, nefis yemekleri, temizliği, sakinliği, plaja yakınlığı ile bizim için on numara bir mekan oldu. Bundan sonra Ayvalık tarafındaki tatilimizin tek mekanı olacak.

   Aylin Akiz - 16 Ağustos 2014, Cumartesi 15:02

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Sıcacık ve güler yüzlü aile 8
   Sıcacık ve güler yüzlü aile

   Tesadüf eseri kalmış olduğumuz otel planlayarak gittiğimiz yerlerden çok daha iyi diyebilirim. Tam bir aile oteli. Sıcacık, güler yüzlü bir aile ve Çakıl. ;) Tekrar geldiğimizde hiç düşünmeden geleceğimiz bir yer... Tekrar teşekkürler…

   merve karaduman - 5 Ağustos 2014, Salı 13:16

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Mutlaka kalınması gerekli 10
   Mutlaka kalınması gerekli

   Ada tatilleri konusundaki fobimi yenmemi sağlayan, Sevinç Hanım ve Cüneyt Bey'in güler yüzleri ve ilgileri, otelin temizliği ve konumuna Sevinç Hanım'ın güzel yemekleri de eklenince; merkeze gitmeye gerek kalmadan ruhunuzla bedeninizi dinlendirebileceğiniz nadir otellerden biri, Cunda diyince aklıma Sevinç Otel geliyor artık, mutlaka kalınması gerekli ki zaten gidince farkı fark edeceksiniz.

   SİBEL BÜYÜKBAŞARAN - 30 Temmuz 2014, Çarsamba 09:57

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Tertemiz odalar 8
   Tertemiz odalar

   Sevinç Hanım'ın işlettiği bu şirin yerle ilgili aklımızda kalan tertemiz odalar, güzel bir bahçe, süper bir kahvaltı ve samimiyet. Her şey için teşekkürler. Bundan sonra ki Cunda'da adresimiz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

   funda - 12 Temmuz 2014, Cumartesi 23:28

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Mükemmel bir tatildi 10
   Mükemmel bir tatildi

   Oğlumla beraber gittiğimiz bu şirin otelde, unutulmaz bir tatil geçirdik. Her şey mükemmeldi. Özellik de Sevinç Hanım'ın ilgisi tartışılmaz Eylül ayında tekrardan görüşmek üzere.

   Arzu YILDIRIM - 2 Temmuz 2014, Çarsamba 09:47

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Huzur dolu bir tatildi 10
   Huzur dolu bir tatildi

   Arkadaş tavsiyesiyle gittiğim sakin ve huzur dolu bu şirin otelden hiç dönmek istemedim diyebilirim. Çalışanların güler yüzlülüğü, yemeklerin lezzeti, iyi ki arkadaşımı dinlemişim dedirtti. Kendine has çok temiz bir havası olduğunu da söylemeden geçmeyeyim. Bu yüzden stresten uzak gerçekten dinlenmek isteyenlerin kesinlikle gidip konaklaması gereken bir yer. O kadar memnun kaldım ki bütün çevreme tek tavsiyem Sevinç Otel oluyor. Burdan tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunuyorum, bir daha görüşmek üzere :)

   Çise Alev - 11 Haziran 2014, Çarsamba 22:23

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)
   Sık uğranması gereken yer 10
   Sık uğranması gereken yer

   Bulunduğu konum itibariyle otantik tatil arayanlara gösterebileceğim kıymetli yerlerden diyebilirim. Bahçesi, konumu, dinginliği ve güler yüzlü çalışanlarıyla tatilinizden keyif alacağınızdan eminim. Ufak bir hafta sonu tatili geçirmeme rağmen sık uğranması gerekenler listeme ekledim. İşletmecisi yeni değişmiş ve elinden geleni yapmaya hazır gözüküyor. Yöresel kahvaltının tadını ve akşam o muhteşem güneşi batırmanın keyfini kesinlikle yaşamanızı diliyorum. Yolunuz Cunda'ya düşerse uğramanızı tavsiye ederim.

   Melih Ümit - 10 Haziran 2014, Salı 23:27

   • Faydalı buldum (0)
   • Faydalı bulmadım (0)

   Tesis Konaklama Fiyatları

   - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

    Fiyat Açıklamaları

    Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

    Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

    Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

    ‘Yaşama en büyük şahitlerden biri taşlardır.'

    Bunu düşünerek eski dönemlerden günümüze dek tarihteki tüm anıları, yaşamı harmanlayarak size sunmak istedik. Ziya Bey Konağı, kültür ve turizmin en merkezi noktalarından olan Cunda Adası'nda inşa edilmiş̧, kültür ve doğallığı günümüze adeta taşır nitelikte dekore edilmiş̧, 19 odalı otantik bir binaya sahip, butik oteldir.

    Misafirlerini, eskilere dayanan ancak günümüzün modern ihtiyaç ve zevkine göre uyarlanmış antik eşyalar ile dekore edilen odalarında ağırlar.

    Ayvalık tarihinden, mimarisinden uzaklaşmadan restore edilen ve 12 ay boyunca hizmet verdiğimiz butik otelimizde, 4 şömineli deluxe oda, 15 standart oda mevcuttur.

    Her ayrıntısı misafirlerine daha fazla huzur vermek için tasarlanan bahçesinde, organik Cunda lezzetleri ile tadına doyulmaz kahvaltıların keyfine varabilirsiniz.

    Konaktan her yere yürüyerek ulaşabilirsiniz, Rum Evleri'nin arasında, masmavi bir denizin, yemyeşil bahçelerin ve romantik Cunda sokaklarının keyfini doyasıya yaşamak için sizleri de Ziya Bey Konağı'nda ağırlamaktan mutlu olacağız.

    Buram buram tarih kokan taş konağımız, şimdi yeni yaşantılar için yeni konuklarını bekliyor...
    • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
    • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
    • OtoparkOtoparkVar
    • İnternetİnternet Var
    Genel Özellikler
    • Otopark
    • Sigara İçilmeyen Oda
    • TV Odası
    • 7/24 Açık Ön Büro
    • Bahçe
    • Bar Cafe
    • Çamaşırhane
    • Ek Yatak
    • Internet
    • Oda Servisi
    Oda Özellikleri
    • Banyo
    • Çalışma Masası
    • Eşya Dolabı
    • Fön Makinesi
    • Havlu
    • Internet
    • Klima
    • Mini Bar
    • Oda Temizlik
    • Televizyon
    • Tuvalet
    • Uydu Yayını

    Tesis için 10 gezgin görüş bildirdi

    Daha fazla yorum
    Tertemiz odaları ve nefis kahvaltısı 9
    Tertemiz odaları ve nefis kahvaltısı

    Geniş ve bakımlı arka bahçesi, güler yüzlü personeli, tertemiz odaları ve nefis kahvaltısıyla mükemmel bir tesis. Bizi kendi evimizdeymiş gibi hissettiren Hüseyin ve Özgür Bey'e çok teşekkür ederim.

    Ertuğrul Güneş - 17 Mayıs 2016, Salı 04:11

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    Mükemmel bir misafirperverlik 10
    Mükemmel bir misafirperverlik

    Hareketli bir mevsim olmadığı halde yaz gibi bir havada gittik ve daha otele adımımızı atmadan kapıda karşılandık. Mükemmel bir misafirperverlik sundular. Kaliteli oda servisi, enfes kahvaltı, güler yüzlü personel,tertemiz oda ve çarşaflar daha pek çok sayamadığımız güzellikler serisi. Mutlaka tekrar gideceğiz.

    Murat Ece ALTIN - 19 Şubat 2016, Cuma 20:32

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    Kaldığım en iyi tesislerden 10
    Kaldığım en iyi tesislerden

    Çalışanlar ilgili ve çok güler yüzlü. Kaldığım en iyi tesislerden. Tesisi, işletmesi son derece profesyonel. Hatta ilk sıralarda.

    Suat - 26 Kasım 2015, Perşembe 14:32

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    Odaları geniş ve temizdi 10
    Odaları geniş ve temizdi

    Odaları geniş ve temizdi. Personel çok güler yüzlü, çok cana yakındı.

    Ayla - 26 Kasım 2015, Perşembe 14:31

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    Kahvaltısını sevdik 10
    Kahvaltısını sevdik

    Kedi fobim olduğunu söyleyince bu konuda dikkatli olmalarını çok sevdim. Ama kedileri de bir o kadar güzel. Personelin sıcak ilgisini, kahvaltısını sevdik.

    Neslişah - 26 Kasım 2015, Perşembe 14:30

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    Güler yüzlü personeli var 10
    Güler yüzlü personeli var

    Konakla uyumlu restore edilmiş odaları var. Samimi, güler yüzlü personeli var. Bahçesi harika. Sevimli kedileri Tarçın çok tatlı.

    Nilüfer - 26 Kasım 2015, Perşembe 14:29

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    Çok şirin bir mekan 10
    Çok şirin bir mekan

    Hüseyin Bey ile tanışıp muhabbet etmeden ayrılmayın derim. Tarihi dokusu, rahatlığı, hizmet ve lezzetleri bakımından ziyaret edebileceğiniz çok şirin bir mekan.

    Miraç - 26 Kasım 2015, Perşembe 14:28

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    Kalınası bir yer 10
    Kalınası bir yer

    Cunda'ya gelindiğinde kalınası bir yer. İlgili otel sahipleri, şahane kahvaltı ve bahçe, güzel bir mimari.

    Nesli Yondemir Çalışkan - 5 Eylül 2013, Perşembe 15:54

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    Tek eksik kuş sütü 10
    Tek eksik kuş sütü

    Odalar, banyolar harika dekore edilmiş. Herkes güler yüzlü ve ilgili. Mimarisi ve her şeyiyle muhteşem bir otel. Kahvaltıyı sakın ihmal etmeyin, tek eksik kuş sütü. Bir de Tarçın'ı sevmeden ayrılmayın.

    Özge Yalçın - 16 Şubat 2013, Cumartesi 13:53

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)
    Otel yönetimi 2
    Otel yönetimi

    Maalasef otel yönetimi çok suratsız. Otel sahibinin karşıdaki başka bir butik otele kızıp o otelin sokaktaki masalarını yere çarptığını görünce bu kanım daha da kesinlik kazandı. Bir daha Cunda'ya gelirsem kesinlikle başka bir yerde kalacağım.

    sinem baytas - 21 Ağustos 2013, Çarsamba 12:41

    • Faydalı buldum (0)
    • Faydalı bulmadım (0)

    Tesis Konaklama Fiyatları

    - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

     Fiyat Açıklamaları

     Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

     Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

     Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

     Bir dönüm arazi içinde yer alan ve toplam 419 m2'lik bina oturumuna sahip olan üç katlı otelimizin odaları 10-15 m2 arasında değişmekte, üst kattaki odalarımız minik balkonlarından doğa manzarasını, diğer odalarımız ise Otel Alya'nın 730 m2'lik bahçesinin farklı noktalarını görmektedir.

     Tamamen maun kullanılarak gerçekleştirilen dekorasyonumuz ziyaretçilerimize evlerinin sıcaklığını hissettirirken, odalarımızda bulunan klima, kalorifer, televizyon, kasa, mini bar ve oda servisimiz onların odalarında geçirecekleri zamanı güvenli ve keyifli kılmaktadır.

     Kış bahçesi şeklinde tasarlanan ve etrafı camlarla çevrili olan restoran kısmında yer alan dinlenme köşemiz; büyük ekranda TV izlemek ya da sabah kahvesini yudumlarken gazetesini okumak isteyenlere... Barımız kadehleri eşliğinde gün batımını uğurlamak üzere bahçemizin keyifli köşelerine çekilmek isteyenlere… Otoparkımız ise ulaşımını arabası ile sağlayan misafirlerimize hizmet vermektedir.

     Konaklamalarımız oda kahvaltı olarak gerçekleşmektedir.

     Cunda'da ki eviniz. Otel Alya'da bahar bir başka güzel.
     • Sezon AralığıSezon Aralığı 15 Mart 2015 - 31 Ekim 2015
     • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
     • OtoparkOtoparkVar
     • İnternetİnternet Var
     Genel Özellikler
     • Otopark
     • Restaurant
     • TV Odası
     • Uyandırma Servisi
     • Ücretsiz Gazete
     • 7/24 Açık Ön Büro
     • Bahçe
     • Bar Cafe
     • Çamaşırhane
     • Ek Yatak
     • Emanet Kasa
     • Internet
     • Jeneratör
     • Kuru Temizleme
     • Oda Servisi
     Oda Özellikleri
     • Balkon
     • Banyo
     • Eşya Dolabı
     • Fön Makinesi
     • Havlu
     • Internet
     • Kasa
     • Klima
     • Mini Bar
     • Oda Temizlik
     • Telefon
     • Televizyon
     • Tuvalet
     • Uydu Yayını
     Aktiviteler
     • Jogging

     Tesis için 16 gezgin görüş bildirdi

     Daha fazla yorum
     Temizlik, konfor ve kalite 10
     Temizlik, konfor ve kalite

     Başta her şey o kadar kötü başlamıştı ki… Otobüsün arıza yapması, havanın aşırı yağışlı olması, eşimin gripli bir halde yola çıkması. Yetmiyormuş gibi seçtiğimiz otelin de odalarının çok kötü olmasından dolayı moralimizi çok bozmuştu. Seyahatimizi daha varır varmaz bitirip geri dönme kararı almıştık ki, tesadüfen bulduğumuz Otel Alya'da son bir şansımızı deneyelim dedik. Otele giriş yapmamızla birlikte tüm aksilikler sanki sihirli bir değnek değmişçesine bitiverdi. Hava düzeldi. Mis gibi güneşin kendini göstermesiyle tatilimiz farklı bir boyut kazanmaya başladı. Gripli olan eşim iyileşti. En önemlisi, otelimizin de çok iyi çıkması, temizlik, konfor ve kalite bakımından bizi %100 tatmin etti. Yarım saat içinde İstanbul'a geri dönme kararı vermek üzereyken bizi resmen yoldan döndüren, aile ortamını tüm misafirlerine hissettiren ve unutulmaz bir Ayvalık tatili yaşamamıza neden olan Otel Alya'ya teşekkürler. :))

     murat - 13 Mayıs 2016, Cuma 13:41

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Odalar ferah 10
     Odalar ferah

     Vakit darlığından maalesef 3 gece kalabildiğimiz, huzur dolu bir otel. Cunda'nın sakinliğinde, bir o kadar da her yere yakın. Odalar ferah. Personel bize kendimizi evimizde hissettirmek için son derece içten ve kibarlar davrandılar. İlk fırsatta tekrar gidip, daha uzun kalmak, güzel kahvaltısını yapıp Ayvalık ve Cunda'yı keşfe devam etmek isterim. Teşekkürler Otel Alya.

     Sinem - 12 Mayıs 2016, Perşembe 15:52

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Sıcaklık ve huzur 10
     Sıcaklık ve huzur

     Sıcaklık ve huzur. Otel Alya Cunda'da konaklayacağımız yer olarak seçtiğimiz Otel Alya, bize ne kadar isabetli bir karar vermiş olduğumuzu gösterdi. Başta Erdem Bey ve diğer otel personeli olmak üzere herkes son derece nazik ve kibar idiler. Hele bahçesi gerçekten huzurlu bir yer olan Otel Alya, iç donanımı ile de kendimizi evimizde gibi hissettirdi. Kağıt üzerinde belirtilen hizmetlerin tamamının mevcut olduğunu gördük. Evimiz gibi sevdik, hoşumuza giden bir husus da günün hangi saati olursa olsun rahatlıkla uyuyabilmemiz idi. Sonbahar aylarında yapacağımız tekrar bir gezimizde nerede kalacağımız belli. Teşekkürler Otel Alya, teşekkürler Erdem Bey ve diğer arkadaşlar.

     Burak Emin Tokatlı - 25 Nisan 2016, Pazartesi 17:23

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Rahatlık ve huzur 10
     Rahatlık ve huzur

     Seyahat ettiğinizde her zaman temizlik, fiyat, lokasyona bakmak yetmez, konaklama yaptığınız yerin yönetimi çok önemlidir. Otel Alya'da bir sıcaklık var aradığım. İnsana rahatlık ve huzur veren bir yer, kadrosundan başlayarak. Bir yeri sevdiren ilk neden, yaptığınız konaklamadır. Otel Alya, teşekkürler.

     Aras Karabal - 9 Nisan 2016, Cumartesi 11:57

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Ada merkezine yürüme mesafesinde 10
     Ada merkezine yürüme mesafesinde

     Cunda'da tavsiye üzerine gidip çok memnun ayrıldığım bir otel, ada merkezine yürüme mesafesinde, aynı zamanda kalabalıktan uzak, huzurlu bir mekan. Manzarası, güler yüzlü personeli ve adaya dair tavsiyeleriyle tatiliniz keyfe dönüşsün.

     Sabahat Ak - 9 Nisan 2016, Cumartesi 11:55

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Keyifli ve huzurlu 10
     Keyifli ve huzurlu

     Yaz gelmeden kısa bir hafta sonu nefesi olsun diye gittiğimiz Cunda'da, arkadaş tavsiyesi ile kaldığımız Otel Alya'da huzurlu bir tatil yaptık. Küçük kızımız ile evimizde gibi rahat hissettiğimiz Otel Alya'yı kaloriferli sıcak odaları, ilgili personelin güler yüzü, kendinizi bir arkadaşınızın evinde ağırlanıyormuşsunuz gibi hissettiren ortamı ve iç mekanı ile rahatlıkla tavsiye edebilirim. Keyifli ve huzurlu olması dışında ada içindeki lokasyonu da ideal.

     Nancy-Can Küçükyıldırım - 8 Nisan 2016, Cuma 14:12

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Merkezi konumu 9
     Merkezi konumu

     Yolculuğumuz esnasında küçük bir mola için durduğumuz Cunda'da tesadüfen seçtiğimiz bu huzurlu mekan bana ve kızlarıma evimizin rahatlığını ve sıcaklığını yaşattı. Ada merkezine kolayca ulaşabildiğimiz merkezi konumu, ev sıcaklığını veren dekoru ve güler yüzlü personeli ile iki günlük molamızı keyifli kılan bu mekandan mutlu ayrıldık. Eşimin bize işleri yüzünden katılamadığı tatilimizde kızlarımla güvenli zaman geçirdiğim bu tesisi özellikle aile tatili için huzurlu bir mekan arayanlara tavsiye ederim.

     Tamay Tolungüç - 1 Nisan 2016, Cuma 11:48

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Kahvaltısı süperdi 8
     Kahvaltısı süperdi

     Sakinliği, temizliği ve güler yüzlü personeli ile çok güzel. İki bayram günü geçirdik. Her şey mükemmeldi. Özellikle kahvaltısı süperdi. Bir daha 5 yıldızlılara gitmeme kararı aldık. Herkese tavsiye ederiz.

     Özler umut - 26 Eylül 2015, Cumartesi 14:27

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Kahvaltı müthişti 10
     Kahvaltı müthişti

     Çok memnun kaldık, inanılmaz beğendik. Eşimle iznimizi tam olarak nerede kullanacağımıza karar verememişken Cunda'da bulduk kendimizi. Kalmak için yer ararken Otel Alya'ya denk geldik, iyi ki de gelmişiz. Çok temiz, denize yürüme mesafesinde, ayrıca kahvaltı müthişti. Çıkış yaptığımız gün oranın kahvaltısıyla akşama kadar acıkmadık. Yine gitsek yine orada kalırız, teşekkürler Otel Alya. :)

     NERGİS SAVAŞ IŞIK - 16 Eylül 2015, Çarsamba 08:46

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Otelin konumu güzel 6
     Otelin konumu güzel

     Odamız güzel, temiz, üst katta idi. Kahvaltı orta seviyede. Otelin konumu da güzel, hafta içi sakin. Hafta sonları ada kalabalık.

     gulay - 4 Ağustos 2015, Salı 11:07

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Kesinlikle tavsiye etmiyorum 2
     Kesinlikle tavsiye etmiyorum

     Kahvaltı tam bir fiyaskosuydu. Resmen aç kaldık. Misafirperverlik ve esnaflık sıfır. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

     emine cerezci - 3 Ekim 2014, Cuma 09:52

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Gerçekten vasat 2
     Gerçekten vasat

     Merhaba, 30 Ağustos'ta üç kişi otele giriş yaptık. İlk telefonda üç kişi gecelik 250 TL demişlerdi, 5 dakika sonra ikinci telefonda 300 TL dediler. Önceden uyarmadan yer altında oda verdiler. Oda tuvaletinin sifonu bozuktu, oda telefonu çelişmiyordu, kliması su akıtıyordu. Mini barda içecek var dediler su bile yoktu. Gerçekten vasat. Verdiğiniz paraya değmez. Ayni ücrete daha iyi bir otel rahatlıkla bulursunuz.

     Simgenur Gudeberk - 31 Ağustos 2013, Cumartesi 05:28

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Güzel bir tatildi 8
     Güzel bir tatildi

     Geçen hafta 11/08/2013 Otel Alya'daydım. 1 hafta kaldık, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmedik, merkeze çok yakın, ulaşımı kolay, güler yüzlü ekip sayesinde keyifli bir tatil yaptık. Otel temiz. Cunda merkeze 5 dk yürüyüşle inebiliyorsun, tarihi sokaklarından geçerek. Otel Alya tüm çalışanlarına sevgiler.

     nagihan can - 19 Ağustos 2013, Pazartesi 14:56

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Tavsiye ediyorum 8
     Tavsiye ediyorum

     Güler yüzlü sıcak ve samimi personeli, her detay düşünülmüş ferah odaları, şirin bir otel. Ayrıca Cunda merkeze ve denize yürüme mesafesinde çok yakın. Benim yine yolum düşse ilk tercihim Otel Alya olacak. Cunda Adası'nda sakin bir tatil yapmak isteyenlere tavsiye ediyorum ve ayrıca Otel Alya'da personeline teşekkürlerimi iletiyorum.

     hatice - 19 Ağustos 2013, Pazartesi 14:49

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     Çok keyifli, huzurlu tatil 10
     Çok keyifli, huzurlu tatil

     Temiz, sakin, Erdem Bey'in kibarlığı ile daha da iyi hizmet verilen bir otel. İyi arayan herkese tavsiye olunur.

     Seda inanöz - 18 Ağustos 2013, Pazar 14:15

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)
     En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş 10
     En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş

     Cunda uzun zamandır gitmek istedigim bir tatil beldemizdi. Açıkçası methini çok duymuştum Cunda'nın. Ama Otel Alya'da kalmak çok farklı bir tatil yapmamı sağladı. Evimin konforu vardı Otel Alya'da. Erhan Bey sizi rahat ettirmek için her şeyi düşünmüş, üstüne bir de hoşsohbeti eklenince her şey daha unutulmaz oldu. Bir de eşi hanımefendi ile tanışınca anlıyosunuz her şeyin en ince ayrıntısına kadar birlikte organize edildiğini. Tabi Erdem ile Halil'i unutmak olmaz, her seslendiğinizde hazırlar size yardım etmek için. Teşekkürler Otel Alya ailesi hervşey çok güzeldi, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle kendinize iyi bakın. Kısacası Cunda'ya gidin ve Otel Alya'da kalın derim. Zaten deniz her yerinde Cunda'nın en uzak mesafe yürüyerek 10 dakika. Tereddüt etmeden ailenizle rahatlıkla gidebilirsiniz Otel Alya'ya.

     NAZAN ÖZÇELİK - 30 Ağustos 2008, Cumartesi 20:49

     • Faydalı buldum (0)
     • Faydalı bulmadım (0)

     Tesis Konaklama Fiyatları

     - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

      Fiyat Açıklamaları

      Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

      Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

      Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

      • Otel
      Puan Ver

      İlk yorumu siz yapın.

      Tesisi ücretsiz ara 0 850 602 41 67
      Lavanta Cunda'ya hoşgeldiniz. 1893 yılında inşa edilmiş tarihi Rum evinin nostaljik ruhunu koruyarak restore ettiğimiz ve bugünün Lavanta Cunda'sını yarattığımız otelimizde sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyacağız.

      Herbiri birbirinden farklı renklerle dekore edilmiş yüksek tavanlı geniş odaları, mandalina ve limon ağaçlarının ferahlığıyla huzur veren bahçesi size Cunda'nın nostaljisini yaşatacak. Ev yapımı reçeller, yöreye has zeytin, zeytin yağları ve doğal ürünlerle lezzetlendirilmiş kahvaltısı ile güne güzel bir başlangıç yapacaksınız.
      • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
      • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
      • OtoparkOtoparkVar
      • İnternetİnternet Var
      Genel Özellikler
      • Otopark
      • Sigara İçilmeyen Oda
      • Ücretsiz Gazete
      • 7/24 Açık Ön Büro
      • Bahçe
      • Çamaşırhane
      • Internet
      • Jeneratör
      Oda Özellikleri
      • Banyo
      • Çalışma Masası
      • Eşya Dolabı
      • Fön Makinesi
      • Havlu
      • Internet
      • Kasa
      • Klima
      • Mini Bar
      • Oda Temizlik
      • Telefon
      • Televizyon
      • Tuvalet
      • Uydu Yayını

      Bu tesis için şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış. İlk tavsiyeyi yazmak ister misin ?

      Görüşlerini Yaz

      Tesis Konaklama Fiyatları

      - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

       Fiyat Açıklamaları

       Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

       Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

       Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

       Cunda'nın Midilli Adası'na bakan ucunda, Tabiat Parkı'nın bakir yeşiliyle, Mavi Bayraklı berrak denizinin birleştiği noktada yer alan Ortunç Hotel 1980 yılından bu yana hizmet veriyor. Tunç ailesinin kurduğu ve doğanın eşsiz cömertliğinde sergiledikleri ev sahipliğiyle bugünlere taşıdıkları unutulmaz anılara sahne olan Ortunç Hotel yeni sezonunda büyük bir yatırımla kabuk değiştirdi…

       Bugüne kadar ağırladığı binlerce misafirinin gönlünde unutulmaz hoş anılar bırakmış olan Ortunç Hotel, sahip olduğu konforu club konsepti ile çeşitlendirdi.

       Huzurun dört mevsim yaşanabileceği, 12 ay boyunca hizmet veren Ortunç Hotel, sahip olduğu doğal değerleriyle birlikte, kaliteli hizmet konusunda da tercih edilen bir tesis olma arzusunda…
       • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
       • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
       • OtoparkOtoparkVar
       • İnternetİnternet Var
       Genel Özellikler
       • Otopark
       • Plaj
       • Restaurant
       • Sauna
       • Sigara İçilmeyen Oda
       • Toplantı Odası
       • TV Odası
       • Uyandırma Servisi
       • 7/24 Açık Ön Büro
       • Araç Kiralama
       • Bahçe
       • Bar Cafe
       • Buhar Odası
       • Çamaşırhane
       • Dağ Manzarası
       • Doktor
       • Eczane
       • Ek Yatak
       • Emanet Kasa
       • Havaalanı Servisi
       • Internet
       • Jeneratör
       • Konferans Salonu
       • Kuru Temizleme
       • Oda Servisi
       Oda Özellikleri
       • Balkon
       • Banyo
       • Çalışma Masası
       • Çay Kahve Makinesi
       • Eşya Dolabı
       • Fön Makinesi
       • Havlu
       • Internet
       • Kasa
       • Klima
       • Mini Bar
       • Oda Temizlik
       • Telefon
       • Televizyon
       • Tuvalet
       • Uydu Yayını
       • Ütü
       Aktiviteler
       • Canlı Müzik
       • Dalgıç Okulu
       • Deniz Bisikleti
       • Jogging
       • Kano
       • Oyun Salonu

       Tesis için 13 gezgin görüş bildirdi

       Daha fazla yorum
       Çocuk sesi yok 9
       Çocuk sesi yok

       Cunda'da hatta belki de kuzey Ege'deki en iyi otel. Geçen sene ramazan ayında konakladık tesiste, en üzüldüğüm nokta da burayı bu kadar geç keşfetmek oldu. Otelin yeri mükemmel, Cunda -Adası'nın arka tarafında, kendine ait koyu var, denizi soğuk ama temiz. Daha da önemlisi ve bizim en çok hoşumuza giden şeylerden biri otele çocuk alınmıyor, otel plajında çocuk çığlığı olmadan klasik müzik dinleyip kokteylinizi yudumlayabiliyorsunuz. Ayrıca gastronomi konusuna önem veren bir yer, yediğimiz her şey çok lezzetliydi, bu yüzden her gece Cunda balıkçılarına gitmeyi planlarken sadece 1 gece gittik. Şahsen tavsiye edebileceğim bölgedeki yegane tesis. Fiyatları ortalamanın üzerinde ama kesinlikle hakkediyor.

       Servet Kırcı - 22 Şubat 2016, Pazartesi 11:51

       • Faydalı buldum (3)
       • Faydalı bulmadım (0)
       Müşteri memnuniyetine önem verilmiyor 2
       Müşteri memnuniyetine önem verilmiyor

       Tamamen para endeksli, müşteri memnuniyetine önem vermeyen, oldukça pahalı, resepsiyon ve rezervasyon sisteminin çok kötü olduğu, kurumsallıkla alakası olmayan, müşterilerinin sorunlarını dinleyip, ilgileneceğim dendiği halde geri dönüş sağlamayan, butik otel fakat motelden farksız bir işletmedir.

       Ömer Yıldırım - 24 Ağustos 2015, Pazartesi 11:31

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (3)
       Mükemmel 10
       Mükemmel

       Yataklar küçük. Geldiğimde büyük yatak istiyorum. Ve her yıl için beni abone yazınız lütfen.

       Galip Elci - 19 Ağustos 2013, Pazartesi 20:43

       • Faydalı buldum (2)
       • Faydalı bulmadım (0)
       Maximum fiyat 4
       Maximum fiyat

       Yeri güzel, doğası çok güzel ama o bölgeler zaten çok güzel. Otele gelince sınıfına göre çok pahalı, Cunda rüzgarında şişmiş fiyat anlayışı var. Oda kahvaltı diye bir şey mi kaldı neredeyse 7 yıldızlı otel ücreti alıyorlar, hiçbir şey vermiyorlar. Bence o fiyatta çok alternatif var Maxroyal, Voyage, Rixos'da daha iyi imkanlarda kalınır.

       Erol Dikkaya - 17 Temmuz 2013, Çarsamba 18:01

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (3)
       Kalitenin adresi 10
       Kalitenin adresi

       Yaklaşık 4 yıl önce eşimle birlikte müthiş bir 5 gün geçirdik. Gerçekten eşsiz bir ortam. Şimdi 7 aylık bir bebeğim var ve 12 yıl tesise ayak basmak hayal gibi görünüyor. En azından yılın belli dönemlerinde çocuklu ailelere de hizmet vermenizden yanayız.

       Burcu Öçalmaz - 9 Temmuz 2013, Salı 10:46

       • Faydalı buldum (2)
       • Faydalı bulmadım (0)
       Cennet tatil 10
       Cennet tatil

       Dinlenmek için rüya gibi bir yer. Deniz muhteşem. Otel çok keyifli. Kendinize cenntten bir zaman ayırabilirsiniz. Orman içinde dünyadan uzak, sakin ve huzurlu bir yer. Çalışanlar inanılmaz canayakın.

       Sevgi Coşkun - 27 Haziran 2013, Perşembe 18:54

       • Faydalı buldum (1)
       • Faydalı bulmadım (0)
       Tekne gürültüleri olmasa 4
       Tekne gürültüleri olmasa

       Bu sene tatilimizin bir kısmını geçirdik. Tesis yenilenmiş ve şık bir mekan yaratılmış. Çam ormanı ve çok guzel bir koya sahip. Sahiplerinin büyük çaba harcadığını hissediyorsunuz. Ancak öğleden sonra önüne demirleyen teknelerden gelen müzik sesleri sakinliği bozuyor. Otel sahipleri güler yüzlü ancak özellikle restoranda çalışan personelin güler yüzlü ve konuksever olduğunu düşünmüyorum. Hafta sonları da günübirlik giriş kabul ediliyor ve plaj iyice kalabalıklaşıyor, "kitabımı aldım huzurla oturacağım "hayali bitiyor.

       zerrin aksan - 12 Ağustos 2012, Pazar 15:05

       • Faydalı buldum (1)
       • Faydalı bulmadım (2)
       Harika... Harika... 10
       Harika... Harika...

       10 gün kadar önce Ortunç Club Hotel'in hemen yanındaki kampingten 4 hanım arkadaş tesisi ziyarete gittik ve muhteşemm olduğunu, inaılmaz zevkli, dinlendirici, sakin olduğunu görüp sahipleri beyefendi ve hanımefendinin zerafetleriyle büyülendik. Bize ikram edilen çilek ve kayısının tadı hala damağımda.. Ne diyeyim Allah çok güzel, bereketli, otelin kendisi kadar güzel bir sezon nasip etsin.. Kutlarım emeği geçen herkesi..

       Firdevs Günsel - 18 Haziran 2012, Pazartesi 22:08

       • Faydalı buldum (1)
       • Faydalı bulmadım (0)
       Çok güzel bir tesis olmuş 10
       Çok güzel bir tesis olmuş

       Şimdiye kadar eşimle, birçok 4 veya 5 yıldızlı otelde kaldık ama Cunda Ortunç Club gerek mavi bayraklı denizi, gerek doğası, gerekse hizmet kalitesi olarak şimdiye kadar en çok beğendiğimiz tesis oldu. İnşallah bu düzeyi korurlar, 12 yaşından küçük çocukların alınmaması ayrı bir özellik, gerçekten bizim için güzel ve dinlendirici bir tatil oldu. Ortunç Club Otel'e teşekkürler.

       Tülin Özdil - 4 Eylül 2011, Pazar 14:11

       • Faydalı buldum (1)
       • Faydalı bulmadım (0)
       Yeşil mavi huzur 10
       Yeşil mavi huzur

       Cunda içinde kendine ait koyu olan tek yer... Sahiplerinin güler yüzü, otelin servis kalitesi ve personeli, doğaya saygısı ile Cunda standartlarının çok üzerinde. Gecesi ve gündüzü ile mutlaka yaşanılması gereken, insanda yaz kış gitme hissi uyandıran çok özel bir butik otel...

       hande zaman - 28 Ağustos 2011, Pazar 20:46

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       şeyda püren tarafından... 10
       şeyda püren tarafından...

       Ortunç Club Otel işletmesi sahibi olan Tunç Ailesi insana ne kadar değer verdiğini ortaya koyuyor. İnternetten o kadar çok otel gezdim ama böylesini görmedim, bu kadar iyi olan bir otel %100 hizmette de süperdir diye de düşünüyorum. En kısa ve yakın zamanda gitmeyi düşünüyorum. Çünkü beni çeken havası var. Resmen vuruldum.

       şeyda püren - 21 Aralık 2010, Salı 14:29

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       Serpil Berkan tarafından... 10
       Serpil Berkan tarafından...

       Ortunç Club son yıllarda gittiğim en güzel yer. Önceki halini çok duymuş ama hiç kalmamıştım. Çam ağaçlarıyla çevrili doğal güzelliğinin ve denizinin yanında, büyük bir zevkle yenilenmiş olan Ortunç'da herşey harika... Odalar, yemekler, personel süper. Teşekkürler. Serpil Berkan

       Serpil Berkan - 15 Temmuz 2010, Perşembe 17:29

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)
       PINAR RECOL tarafından... 10
       PINAR RECOL tarafından...

       Kısa zaman içerisinde tesisin gerçek resimlerini görmek istiyoruz. Her sene heyecanla beklediğimiz Cunda tatilini bu sene daha büyük bir heyecanla bekliyoruz. PINAR RECOL

       PINAR RECOL - 13 Nisan 2010, Salı 18:53

       • Faydalı buldum (0)
       • Faydalı bulmadım (0)

       Tesis Konaklama Fiyatları

       - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

        Fiyat Açıklamaları

        Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

        Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

        Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

        Sade, doğal ve sürprizlerle dolu… Aslında Cunda'yı sevmek için bundan daha fazlasına gerek yok. Dışarıdan bakınca sıradan gözükebilen Cunda, her sokağında, her kaldırım taşında yeni bir sürprizle karşılar misafirlerini, yeni hikayeler sunar ve daha yenilerine ev sahipliği yapar.

        Yıkık ya da yenilenmiş taş evleri, yamuk Arnavut kaldırımları ve tarihi dokusuyla herkese sevmek için kendi nedenini yaratma fırsatı veren Cunda, insanının sıcaklığı ve hoşsohbetiyle de zaman tünelinde eskiye götürür sizi, mahalle kültürünün olduğu, o sıcaklığın yaşandığı günlere…

        Sadece yaz tatilcilerinin tercihi değildir Cunda, her mevsimde keyfini çıkarabileceğiniz ayrı güzellikler sunar. İlkbahar aylarında eski adlarından biri olan Moshinos'u (Kokulu Ada) almasının nedeni olan iğde, kekik ve biberiye kokuları ile doğanın uyanışına şahit olabilir, yaz mevsimini bu sadelik ve doğallığın içinde bambaşka geçirebilirsiniz. Sonbahar ve kışın ise, denizin ve toprağın bolluk ve bereketinin tadını en taze balıklar ve yöresel otlarla çıkarabilirsiniz.

        Biz Cunda'nın bu sade halinin keyfine varırken kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir mekan yaratmak istedik. Rum mimarisine uygun taş duvarlarımız ve tavanlarımız, şömineli, deniz manzaralı ve bahçeli odalarımız, kahvaltımız, dekorasyonumuz ve diğer tüm detayları büyük bir heyecan ve bin bir emekle sizler için hazırladık. Yılın her günü Cunda'nın keyfini çıkarmanızı sağlayacak hamam, sauna ve tekne gibi küçük sürprizleri, Cunda'nın sunduğu sürprizlere ekledik. Ve heyecanımızı sizlerle paylaşmak için kapılarımızı açtık.

        Çok sevdiğimiz Cunda'yı her mevsim keyifle yaşamanız için sizleri Cunda Fora'da bekliyoruz.

        Şimdi sizin için Cunda'yı sevme nedeninizi keşfetme zamanı…

        Haydi CUNDA FORA…
        • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
        • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
        • OtoparkOtoparkVar
        • İnternetİnternet Var
        Genel Özellikler
        • Otopark
        • Sauna
        • Sigara İçilmeyen Oda
        • Türk Hamamı
        • Uyandırma Servisi
        • Ücretsiz Gazete
        • 7/24 Açık Ön Büro
        • Araç Kiralama
        • Bahçe
        • Bar Cafe
        • Çamaşırhane
        • Ek Yatak
        • Havaalanı Servisi
        • Internet
        • Jeneratör
        • Oda Servisi
        Oda Özellikleri
        • Balkon
        • Banyo
        • Eşya Dolabı
        • Fön Makinesi
        • Havlu
        • Internet
        • Klima
        • Oda Temizlik
        • Telefon
        • Televizyon
        • Tuvalet
        • Uydu Yayını
        Aktiviteler
        • Bisiklet
        • Jogging

        Tesis için 8 gezgin görüş bildirdi

        Daha fazla yorum
        Kahvaltı güzel 10
        Kahvaltı güzel

        Cunda Fora Otel'de konaklamak güzeldi. Özellikle Mustafa Bey'in, diğer çalışanların da ilgi, alakası için çok teşekkür ederiz, Cunda'da gezilecek yerleri tarihi bilgisi ile de bizlere aktardığı için. Kahvaltı güzel. 5 çayı ve ikramları güzel. Tekrar tercih edeceğimiz ve tavsiye edebileceğimiz bir işletme.

        Şevket - 21 Mayıs 2016, Cumartesi 21:43

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        Harika kahvaltı 10
        Harika kahvaltı

        Kahvaltı harikaydı. İlgi süperdi gerçekten. Personel güler yüzlüydü.

        Sevinç - 10 Ekim 2015, Cumartesi 15:13

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        Personelin ilgisi 10
        Personelin ilgisi

        Tertemiz bir otel. Yeri, personelin ve sahiplerinin ilgisi harikaydı. Kahvaltı harika ötesi. Cunda'da başka bir yerde kalmayız.

        Selçuk - 10 Ekim 2015, Cumartesi 15:12

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş 10
        En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş

        Masraftan hiç kaçılmadan hizmet veriliyor. Her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

        Yasemin - 10 Ekim 2015, Cumartesi 15:11

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        Umduğumuzdan daha iyi 10
        Umduğumuzdan daha iyi

        Kahvaltısı muhteşemdi. Odaların tasarımı, mimarisi bizi etkiledi. Her şey umduğumuzdan daha iyiydi.

        SametMine - 10 Ekim 2015, Cumartesi 15:10

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        Mükemmel kahvaltı 10
        Mükemmel kahvaltı

        Kahvaltı mükemmeldi, kurabiyeler de. Gürkan Bey ve ekibine teşekkür ederiz.

        AyhanSay - 11 Ekim 2015, Pazar 15:09

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        Temizliği gerçekten hepimizi büyüledi 10
        Temizliği gerçekten hepimizi büyüledi

        Cunda Fora Otel'e iyi ki gittik, iyi ki kaldık dedirtecek, çok özel ve çok güzel bir mekan. Otel sahiplerinden tutun her bir çalışanın güler yüzü, tatlı dili, zarafeti sizi çok sevdiğiniz ve evlerine konuk olduğunuz dostlarınız gibi hissettiriyor. Kaldığımız üç gün boyunca mekanın ve içindekilerin güzelliği ve temizliği gerçekten hepimizi büyüledi. Sahiden her sene bıkmadan gitme hissi veren çok nadir mekanlardan biriydi. Eğer aradığınız huzur, temizlik ve bir ev sıcaklığıysa hiç tereddüt etmeyin dedim. Teşekkürler Cunda Fora Otel tüm güzel jestleriniz için. Kendimizi bu kadar değerli hissettirdiğiniz için. Tekrar görüşmek üzere.

        Emine Özkök - 27 Ağustos 2015, Perşembe 01:10

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)
        Çalışanların konukseverliği paha biçilmezdi 10
        Çalışanların konukseverliği paha biçilmezdi

        14 kişilik grupla Cunda Fora Otel'de muhteşem bir tatil yaptık. Otelin güzelliğini, zarafetini ve temizliğini anlatmak için kelimeler yetersiz. Otel sahibi ailenin, Gürkan Bey'in ve çalışanların konukseverliği paha biçilmezdi. Tüm grup adına teşekkürler. Artık Cunda'da bir evimiz var.

        Ayse Doğan - 16 Ağustos 2015, Pazar 12:52

        • Faydalı buldum (0)
        • Faydalı bulmadım (0)

        Tesis Konaklama Fiyatları

        - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

         Fiyat Açıklamaları

         Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

         Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

         Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

         Cunda Adası'nın kalbinde, eşsiz bir konuma sahip Nisi Otel Cunda, 1873 yılında inşa edilen Taksiyarhis Kilisesi ile misafirlerine mistik bir manzara sunuyor. Tarihi dokuyla iç içe geçen çağdaş çizgilerle dizayn edilen Nisi Otel Cunda; birbirinden farklı lüks odaları, mükemmeliyetçi kalite anlayışı ve büyülü atmosferi ile sizleri yüzlerce yıl öncesine huzurlu bir yolculuğa çıkarıyor. Cunda'nın tarihi dokusu, doğal güzellikleri, restaurantları, kafeleri ve eşsiz lezzetteki mutfağı ise size Ege'de olduğunuzu bir an bile unutturmuyor.

         Taksiyarhis Kilisesi'nin mistik manzarasının eşlik ettiği, cenneti andıran mis kokulu bahçesinde, zeytinyağının büyülü dokunuşuyla hazırlanan kişiye özel kahvaltı ile Nisi Otel Cunda'da sağlık ve huzuru bulacaksınız. Otel, misafirlerine vadettiği huzurlu ortamı sağlamak amacıyla 0-14 yaş çocuk kabul etmemektedir. Otelimiz Turizm Bakanlığı Özel Konaklama Tesisi Belgesi'ne sahiptir.
         • Sezon AralığıSezon Aralığı Tüm Yıl Açık
         • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
         • OtoparkOtoparkVar
         • İnternetİnternet Var
         Genel Özellikler
         • Otopark
         • Sigara İçilmeyen Oda
         • TV Odası
         • 7/24 Açık Ön Büro
         • Bahçe
         • Bar Cafe
         • Çamaşırhane
         • Emanet Kasa
         • Havaalanı Servisi
         • Internet
         • Jeneratör
         • Oda Servisi
         Oda Özellikleri
         • Banyo
         • Çalışma Masası
         • Eşya Dolabı
         • Fön Makinesi
         • Havlu
         • Internet
         • Kasa
         • Klima
         • Mini Bar
         • Oda Temizlik
         • Telefon
         • Televizyon
         • Tuvalet
         • Uydu Yayını
         • Ütü
         Aktiviteler
         • Jogging

         Tesis için 38 gezgin görüş bildirdi

         Daha fazla yorum
         Beklentilerimizden fazlası 10
         Beklentilerimizden fazlası

         Tesadüf eseri yolumuzun düştüğü Nisi, bize beklentilerimizden fazlasını sundu. Konfor, temizlik, tasarım ve hizmet çok güzeldi. Cunda adı geçince ilk aklıma gelecek olan yer. Her şey için teşekkürler.

         Meliha Çağlayan - 3 Şubat 2016, Çarsamba 16:44

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Nostaljik beklentiler 10
         Nostaljik beklentiler

         Sevgili Nisi çalışanları sizleri bulmak bir tesadüftü ama inanın sizlerden çok memnun kaldık. Bizleri çok memnun bıraktınız. Tekrar yolumuz düşerse sizde kalmak isteriz. Oteliniz ve eskitme nostaljiniz beklentilerin üzerinde çok başarılı bulduk. Ben ve arkadaşlarım kahvaltı dahil sunumlarınızı ve personelinizin güler yüzlülüğünden çok memnun kaldık. Başarılar dilerim.

         Senem Serdar - 4 Şubat 2016, Perşembe 16:41

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Spontan ve keyifli tanışma 10
         Spontan ve keyifli tanışma

         Sevgili Nisi ailesi, otelinizle ve sizlerle kış sezonunda tamamen spontan bir şekilde tanıştık. Çok keyifli ve huzurlu bir hafta sonu geçirdik. Lezzet ve konfor için teşekkür ederiz. Mutlaka tekrar görüşmek üzere.

         Gökşin Şahiner - 31 Ocak 2016, Pazar 16:39

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Cunda'ya yakışan tesis 10
         Cunda'ya yakışan tesis

         Oteliniz ve otel çalışanlarından çok memnun kaldık. Cunda'da böyle bir tesisin olmasına çok sevindik, Cunda'ya yakışan bir tesis. Böyle tesislerin cunda'da daha da artmasını temenni ederim. Cunda Adası'nın geleceğin Türkiye'sinin turizm adası olacağına inanıyorum. Böyle bir tesisle Cunda turizmine güzel hizmetler vereceğine inanıyor, çalışanlar arkadaşlarınıza ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

         İsmail Yıldız - 21 Kasım 2015, Cumartesi 16:36

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Keyifli hafta sonu 10
         Keyifli hafta sonu

         Sevgili Nisi Ailesi, hafta sonumuzu keyifli bir şekilde geçirmemiz için sağladığınız konfor, hizmet ve misafirperverlik için kalpten teşekkür ederiz. Baharda yine kavuşmak dileğiyle.

         Oğuz Yenihayat - 27 Şubat 2016, Cumartesi 16:34

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Huzur dolu ilk tatilimiz 10
         Huzur dolu ilk tatilimiz

         Sevgili Nisi Butik Otel ve çalışanları, Yeliz ve bana huzur dolu 3 gün yaşattığınız için sizleri hayatımız boyunca unutmayıp sevgi ve mutlulukla hatırlayacağız. Aslan. İlk tatiller hiçbir zaman unutulmaz, Aslan ile yaptığımız ilk tatilimizde iyiki burası gibi sakin ve huzur dolu bir yer seçmişiz. Her zaman anılarımızda olacaksınız. Sevgiler.

         Aslan - 2 Şubat 2016, Salı 16:31

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Her şeyiyle kaliteli 10
         Her şeyiyle kaliteli

         Cunda'ya ilk gelişim ve çok doğru bir yerde kaldığımı düşünüyorum. İnternetten bakarak tamamen tesadüfen bulduğum otelimiz beklentilerimizin üzerinde çıktı. Temiz, her şeyiyle kaliteli, detayların düşünüldüğü, süper keyifli oda ve yemek salonuna bayıldık. Çok seçici biri olarak tüm personele, böyle bir oteli kuran sahibine teşekkür ederim. Tüm arkadaşlarımı yönlendireceğimden emin olun. En yakın zamanda tekrar buluşmak üzere. Sevgiler.

         Demet Gülseren - 8 Mart 2015, Pazar 18:04

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Personelin ilgisi, dekorasyonun sıcaklığı 10
         Personelin ilgisi, dekorasyonun sıcaklığı

         Otelinizi ilk yazın Cunda'yı ziyaretimde görmüştüm. İlk fırsatta kalmayı çok istemiştim. Personelin ilgisi, dekorasyonun sıcaklığı, bahçenin peyzajını çok beğendik. Sessiz sakin, Cunda'ya yakışır kalitede bir butik otel olmuş. Daha sonraki ziyaretlerimizde de artık Nisi Otel Cunda'dan vazgeçmeyeceğiz.

         Hikmet Uğur Orhan - 15 Mart 2015, Pazar 17:01

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Annenin el yapımı kahvaltılar 10
         Annenin el yapımı kahvaltılar

         Marmara Bölgesi'nin Ege esintisi Cunda. Her anlamda keyif aldık. Ama Nisi Otel Cunda bir başka. Otel harika, çalışan personel sizi kendi evinizde hissettiriyor, sabah kahvaltıları annenizin el yapımı ne varsa hepsi var, çok mutluyuz, yine geleceğiz, çok teşekkürler, tebrikler, başarılarınızın devamını diliyoruz. Mithat - Aslı Mert

         Mithat Mert - 8 Mart 2015, Pazar 14:56

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Yıldönümü kutlamak için harika 10
         Yıldönümü kutlamak için harika

         Yüreğinizi dinlendiren, meditasyona yönlendiren, huzur veren kendi içinde bir dünya, 2 günlük ziyaretimiz. Cunda'daki ilk tecrübemizde bu kadar mükemmel duyguları birarada yaşama zevkini bize verdiği için ilk önce sizlerin emeğine ve Nisi Otel Cunda'nın kendisine çok teşekkür ederiz. Yıldönümümüzü böyle bir ortamda kutladığımız için, yardımlarınız için, lezzetleriniz için, güler yüzlülüğünüz için tekrar tekrar teşekkürler.

         Meltem Öztürk - 24 Ağustos 2014, Pazar 07:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         En keyifli hafta sonu 10
         En keyifli hafta sonu

         İlk defa geldiğimiz Cunda'da Nisi Otel Cunda'da kaldığımız için çok şanslıyız. Sevgilim ve ben otelin güzel ortamından, her köşesinin zevkle dekore edilmesinden, en önemlisi de çalışanların aile sıcaklığını yansıtmasından çok çok fazla memnun kaldık. Şimdi İstanbul'a geri dönerken geride çok huzurlu bir hafta sonunu hatıralarımızda bıraktığınız için hepinize çok teşekkür ederiz. Tertemiz bir ortamda bulunduğumuzu ayrıca belirtmek istedim. Yine görüşmek dileğiyle.

         Yılmaz - Erza - 24 Ağustos 2014, Pazar 05:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Her şey titizlikle hazırlanmıştı 10
         Her şey titizlikle hazırlanmıştı

         Biz otelinizde evlilik yıldönümümüzü kutladık. Cunda'ya ilk gelişimiz. İyi ki Cunda'ya gelmişiz, iyi ki Nisi Otel Cunda'yı tercih etmişiz. Otelinizdeki kapıda asılı duran anahtarlık bile çok özenliydi. Her şey titizlikle hazırlanmıştı, en güzeli de otelde bulunan herkes güler yüzlüydü. Özellikle Özge Hanım'a ayrıca teşekkürler. Sizleri tanımak çok güzeldi. Sevgiler.

         Ali - Çağla Irmak - 1 Nisan 2014, Salı 10:44

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Bence ülkenin en iyi butik oteli 10
         Bence ülkenin en iyi butik oteli

         Çok küçük yaşlardan beri geldiğim Cunda'da yıllar sonra gerçekten Cunda'da olduğumu hissettiren, bence ülkenin en iyi butik oteli olan Nisi Otel Cunda'ya güler yüzlü ve son derece ilgili personeline, -bütün sahne kostümlerimin soğan, sarmısak kokmasına rağmen- tanımaktan son derece mutlu olduğum Fatoş ablama, güzel bir konser akşamının sabahında hoş sohbeti ve muhteşem kahvaltısı için mülyon teşekkür. Belki de hayata daha farklı bakmamızı sağlayın. Sizleri çok sevdim.

         Çağrı Köktekin - 27 Nisan 2014, Pazar 18:13

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Muhteşem görsellik 10
         Muhteşem görsellik

         Sevgili Nisi Ailesi, yarattığınız bu muhteşem görsel ve müthiş ortam için sizi gerçekten kutluyorum. İnsan kendini cennette ve çok özel hissediyor. Bize bunu yaşattığını için size çok teşekkür ediyorum.

         Serap Carfi - 9 Mayıs 2014, Cuma 09:42

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Nokta atışı yaptığımızı düşünüyoruz 10
         Nokta atışı yaptığımızı düşünüyoruz

         Evlilik yıldönümümüzü kutlamak için bir günlüğüne geldiğimiz Cunda'da Nisi Otel Cunda'da kalarak nokta atışı yaptığımızı düşünüyoruz. Otelinizin dekorasyonu, muhteşem bahçeniz insana gerçekten huzur veriyor. Reçelleriniz muhteşem. :) Tekrar görüşmek dileğiyle. Zuhal - Tufan Tolga

         Zuhal Tolga - 11 Mayıs 2014, Pazar 13:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Zevkle düşünülüp hayata geçirilmiş 10
         Zevkle düşünülüp hayata geçirilmiş

         Sevgili Nisi Otel Cunda Ailesi, İstanbul'un yoğunluğundan kaçıp karı - koca hayata küçük bir mola vermek için Cunda'yı seçtik. Cunda'da ilk defa geldiğimiz bu harika otel 2 gün için de olsa bize huzur verdi, keyif kattı. En ince ayrıntısına kadar zevkle düşünülüp hayata geçirilmiş bu güzel yeri ziyaret etmiş olmaktan çk mutlu olduk. Bu güzel bahçe, güzel dekorasyon, nefis kahvaltı ve samimi misafirperverliğiniz için size çok teşekkür ederiz. Bir sonraki molalarımızda tekrar görüşmek üzere... Derya - Engin Bilgin

         Derya Bilgin - 11 Mayıs 2014, Pazar 15:32

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Özenle dekore edilmiş odalar 10
         Özenle dekore edilmiş odalar

         Sevgili Nisi Otel Cunda Ailesi, otelinize geldiğimiz ilk günden itibaren güler yüzlülüğünüz ve sıcakkanlılığınız bizi de bu ailenin içinde hissettirerek ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı gösterdi. Yıldönümümüzü kutlamak için geldiğimiz bu adada, özenle dekore edilmiş odalarınız, tablo gibi bahçeniz hafızamızda unutulmayacak bir fotoğraf olarak yerini aldı. Burada daha çok zaman geçirip, bu güzelliklerin tadını daha çok çıkarmak isterdim. Ancak tadı damağımızda kalan bu güzellik, daha sonra tekrar gelmemiz için bahane olacak. İlginize teşekkürler, tekrar görüşmek üzere.

         Müge - Bertan - 11 Mayıs 2014, Pazar 22:52

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Konaklamadan daha fazlası 10
         Konaklamadan daha fazlası

         Sevgili Nisi Otel Ailesi ve Fatoş Hanım, bir gece kalmak için ve kafa dinlemek için otelinize geldim. İnanın beklediğimden çok fazlasını buldum her anlamda. Hem oteldeki her şeyin, der detayın bu kadar ince düşünülmüş olması, hem Fatoş Hanımla sohbetlerimiz sadece konaklama değil. Çok daha fazlasını sundu bana. Bu ortamı sağlayan tüm Nisi Ailesi'ne Fatoş Hanım'a çok teşekkür ediyorum. İyi ki burada kalmışım. Tekrar görüşmek üzere.

         Ömer - 18 Mayıs 2014, Pazar 16:45

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Medeniyet detaydır 10
         Medeniyet detaydır

         Tenkit edecek hiçbir şey bulamadığım için kendimi bayağı başarısız hissettim. "Medeniyet detaydır" ibaresini burada yaşayabiliyorsunuz. Bu güzelliği yaratan Nisi Ailesi'ne binlerce teşekkür eder, başarılar dilerim. Şehnaz - Murat Karamanlı

         Şehnaz Karamanlı - 19 Mayıs 2014, Pazartesi 13:15

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Kendimizi evimizde hissettik 10
         Kendimizi evimizde hissettik

         Bize rüya gibi bir tatil yaşattıkları için başta Fatma Hanım, Özge Hanım olmak üzere tüm çalışanlara binlerce kez teşekkür ederiz. Tatil anlayışımızı kökten değiştirdikleri ve bizi evimizde hissettirdikleri için de. Özellikle oda dizaynı, bahçe dizaynı ve muhteşem kahvaltısı bizi başka diyarlara götürdü. En kısa zamanda tekrar görüşeceğiz. İnşaat mühendisi Serdar Kargın - mimar Gizem Acar

         Serdar Kargın - 10 Mayıs 2014, Cumartesi 10:22

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Sımsıcak oda, harika kahvaltı 10
         Sımsıcak oda, harika kahvaltı

         Sevgili Nisi Ailesi, 2014 Mayıs ayı güzel ve güneşli bir hafta sonu tanıştık sizinle. Cunda'nın en keyifli yerinde, Ayvalık'ın gözbebeğinde gülen yüzünüzle karşıladınız bizi... Sımsıcak odanızla, harika kahvaltınızla ve muhteşem bahçenizle mest ettiniz bizleri. Işıl ışıl aynalarınızda gülen yüzünüz hiç solmadan bir ömür mutlu misafirleriniz olsun. Bizleri de çok mutlu ettiniz. Her şey için çoook teşekkür ederiz. Aslı - Serkan Erel

         Aslı Erel - 27 Mayıs 2014, Salı 15:06

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Ellerinize sağlık 10
         Ellerinize sağlık

         Fatoş Hanım, ellerinize sağlık. Bir gecelik konaklamamız sayenizde güzel bir tatile dönüştü. Bahçeniz bizi bizden aldı. Odalarda kendimizi evimizde hissettik. Güler yüzünüz, sohbetleriniz için çok teşekkürler, çok keyif aldık. Sayenizde gözümüz, gönlümüz açıldı. Doğal tatlarınız ve doğal zevkleriniz için tebrikler. En kısa zamanda görüşmek üzere.

         Çağla Çetin - 7 Haziran 2012, Perşembe 11:27

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Onun evindeymiş gibi 10
         Onun evindeymiş gibi

         Zerafet, uyum, temizlik, zevk ve rahatlık. Hepsi Nisi Otel Cunda'da hissediliyor. Fatoş Hanım'ın zevki ve misafirperverliği beni onun evindeymiş gibi hissettirdi. Herkes güler yüzlü ve sevecen. Tekrar teşekkürler her şey için.

         Hüseyin Yazıcı - 7 Nisan 2013, Pazar 11:50

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         İlgili ve samimisiniz 10
         İlgili ve samimisiniz

         İlk kez bir otelde, kendimizi otelde değil, bir yakınımın evinde misafir ggibi hissettim. Cunda güzel, sizler canayakın, ilgili ve samimisiniz. İyi k sizleri tanıdık. Çok teşekkürler Ftoş Ablacım. P.S: Bir daha geleceğiz.

         İnci - Hüsnü Kocatepe - 3 Mayıs 2013, Cuma 11:48

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Hoşçakalın 10
         Hoşçakalın

         Burayı görmek ve yaşamak lazım. Sizleri çok sevdim, hoşçakalın.

         Ramazan Avcı - 5 Mayıs 2013, Pazar 11:47

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Dostane Nisi Ailesi 10
         Dostane Nisi Ailesi

         Çok güzel bir Ayvalık pazar sabahından, sevgi, neşe, huzur dolu bir sabaha ve güne merhaba derken sevdiğim kadınla bu güzel, sıcacık, dostane Nisi Ailesi'ne veda etmenin tatlı hüznünü bir arada yaşıyorum. Her şey evdeki aile samimiyetinde ve güzelliğinde, çok mutlu, huzur dolu tatilden şimdilik ayrılık vakti ama Fatoş Hanım'ı tekrar ziyarete geleceğiz. Her şey için herkese teşekkürler. Sevgilerimle.

         Melis - Özeş - 5 Mayıs 2013, Pazar 11:39

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Balayı çifti olarak 10
         Balayı çifti olarak

         Öncelikle misafirperverliğiniz ve güler yüzünüzle bize çok güzel üç gün yaşattığınız için çok teşekkür ederiz. Balayı çifti olarak bizim için manevi değeri çok yüksek olan bu adada bu kadar zevkli bir evde konuk olmak bizim için büyük bir keyif oldu. Her şey için teşekkür ederiz. Yeniden görüşmek üzere.

         Güler - Erkan Pezek - 8 Mayıs 2013, Çarsamba 11:37

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Müthiş atmosferinde 10
         Müthiş atmosferinde

         Cunda'nın müthiş atmosferinde, bizi çok güzel bir şekilde ağırladınız, her şey için teşekkürler. Tekrar görüşmek üzere.

         Gökhan Kavak - 28 Nisan 2013, Pazar 11:33

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Her şey çok şıktı. 8
         Her şey çok şıktı.

         Ufak bir hafta sonu tatili için geldiğimiz otelinize bayıldık. Güler yüzlü personeliniz, her detayı en ince ayrıntılarıyla düşünülmüş odalarınızla mükemmel bir hafta sonu geçirdik. Kahvaltı sofrasını da unutmamak lazım. :) Her şey çok şıktı.. Bundan sonra Cunda'da tercih edeceğimiz tek otelsiniz. Teşekkür ederiz.

         Berrak & Süleyman - 3 Mart 2013, Pazar 15:27

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Odamıza bayıldık. 6
         Odamıza bayıldık.

         Bize geçirttiğiniz harika gece içi çok teşekkür ederiz. Odamıza bayıldık, detaylarınıza hayran kaldık. Çalışanlarınız bir harika. Çözüme odaklı olmanız memnuniyetimizi bin kat daha arttırdı. Cunda dendi mi güveneceğimiz ve tekrar tekrar geleceğimiz tek adres Nisi. Siz harikasınız. Her şey için çok teşekkür ediyoruz. Nevin & Murat Sayın

         Nevin Sayın - 17 Şubat 2013, Pazar 12:24

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         İsmet Yelkencioğlu tarafından... 10
         İsmet Yelkencioğlu tarafından...

         Nisi'de üç şey bizi çok etkiledi. Otelin kapısından girdiğimizde otel sahibi Fatoş Hanım'ın ve çalışanların sıcak ilgisi il güzel bir tatilin başlayacağını anladık. Otelin bahçesine çıktığımızda ise kilisenin muhteşem manzarası ve bahçenin güzelliği bizi mest etti. Odamıza çıktığımızda ise beklemediğimiz kadar zevkli, temiz ve güzel bir oda ile karşılaştık. Sabah kalktığımızda odamızın penceresinden kiliseyi ve bahçeyi seyretmek insana "Acaba cennette miyim?" dedirtiyor. Ama hepsinden önemlisi Fatoş Hanım ve eşinin sıcak kanlılıkları, çalışanların da işlerini severek yapması. Nisi ailesini çok tebrik ediyoruz. Ayrıca Ayvalık'a böyle güzel bir tesisi kazandırdıkları için de teşekkür ediyoruz. Yine görüşmek üzere...

         İsmet Yelkencioğlu - 2 Eylül 2012, Pazar 15:16

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Umduğumdan daha mutlu oldum. 8
         Umduğumdan daha mutlu oldum.

         İnternet sitesinde görüp de geldiğim hayal kırıklığına uğramadığım, hatta umduğumdan daha da mutlu olduğum ilk otel. Dekoru, hizmeti, personeli, her şeyiyle dört dörtlük... Teşekkür ederiz.

         Duygu Şen - 15 Temmuz 2012, Pazar 15:02

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Yaz tatilinde görüşmek dileğiyle. 8
         Yaz tatilinde görüşmek dileğiyle.

         İstanbul'daki yağmuru bırakıp kısa bir tatil için Cunda'ya geldiğimizde bizi önce sıcak bir güneş ve otelinizin nazik ve güler yüzlü çalışanları karşıladı. Gerek odalarınız gerekse otelin diğer bölümleri (özellikle kış bahçesi) oldukça özenli tasarlanmış. Bizim için bu ufak tatilimizde otelinizde konaklamak oldukça keyifliydi. Ancak şunu söylemeliyim ki, İstanbul'dan methini duyduğumuz Fatoş Hanım'la tanışamadığımızdan ötürü sizi tekrar ziyaret edeceğimizi (pek yakında, deniz mevsimi başlar başlamaz) şimdiden bildiririz. Konaklamamız esnasında güler yüzünü eksik etmeyen ve bize yardımcı olan tüm çalışanlarınıza sonsuz teşekkürler ve sevgiler...

         Deniz & Çağrı - 24 Mart 2013, Pazar 14:46

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Aybike Yaydan tarafından... 10
         Aybike Yaydan tarafından...

         Sevgili Nisi ailesi ve Fatoş Abla, tesadüf eseri karşılaştığımız ve en güzel tesadüfümüzü yaşadığımız güzel insanlar... Gülden, Hatice, Hakan... Güler yüzünüze, keyifli anılarımızı anlamlı kıldığınız için ruhunuza sağlık. Fatoş Ablacım; çok özel bir insanla karşılaşacağımı otelin kapısına vardığımda anladım. İçeri girdiğimde yüzümü tuhaf bir gülümseme, yüreğimi sıcacık bir esinti kapladı ve belki de ilk kez ruhunu işine yansıtan, kendine has çok güzel bir kadınla tanıştım. Ruhu kadar yüreği de güzel insan... Ben bu otelde olmak istediğim kadını, olmak istediğim "ben"i buldum. Bu kadar güzel duyguların hepsini, en güzel başlangıçları bize yaşattığınız için tüm benliğimle size teşekkür ederim. Yeni bir hayata Evet dediğim bu otele yine yeniden geleceğim diyerek veda ediyorum. Sizi çok seviyorum.

         Aybike Yaydan - 28 Ekim 2012, Pazar 21:26

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Cunda'daki evimiz. 8
         Cunda'daki evimiz.

         2012'nin güneşli, güzel bir sonbahar gününde Değirmen'den sahile inerken güzel mavi patine boyalı kapılarınızı fark ettik önce. Kapıların ardından sunulan güzelliklere tanıklık etmek yeni yılın ilk günlerine kısmet oldu. Çok sevdiğimiz Cunda'da artık bir de evimiz var; Nisi... Her şey için çok teşekkür ediyor, uzun ama çok uzun yıllar sizinle bu güzel yokuşun sonunda buluşmayı diliyoruz. Emeğe geçen herkese minnet duygularımızla...

         Nurhayat Mutlu - 6 Ocak 2013, Pazar 09:30

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Onur Altunbüken tarafından... 8
         Onur Altunbüken tarafından...

         Cunda'nın eşsiz güzelliği içerisinde her gün bu otelde uyumak ve Cunda'nın keyfini çıkartmak; bu üç günlük tatil süreci benim için bir lütuf oldu. İstanbul yorgunluğunu üstümden atıp, sıfırlanmak için Cunda'ya gelmek istedim. İnternet sitesinden otel araştırırken Nisi otel hemen gözüme çarptı. Kilisenin aydınlık yüzüne bakan bu butik otelin fotoğraflarını görünce; Nisi Otel'de kalmam gerektiğini hissettim ve yanılmadığımı bu cümleleri yazarken tekrar fark ettim. Kendimi evimde hissettiğim bu otel, Cunda'nın saklı cenneti. Cana yakın ve güler yüzlü insanlarla enerjisi yüksek olan bu otelin bende her zaman yeri ayrı olacak. Başta Fatoş Hanım olmak üzere saygıdeğer eşi ve bütün otel personelinin bizlere göstermiş oldukları yakınlıktan dolayı teşekkür ederim. Işığınız hiç sönmesin. Saygılarımla...

         Onur Altunbüken - 31 Temmuz 2012, Salı 16:40

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Çok keyifli bir yer. 8
         Çok keyifli bir yer.

         Taksiyarhis Kilisesi'ne bakarak uyumak ve uyanmak... Ne güzel bir şans. Çok keyifli bir yer yapmışsınız. Çok güzel iki gün geçirdik. Ellerinize sağlık.

         Ayşegül Veryeri - 1 Mart 2013, Cuma 12:09

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)
         Harika 10
         Harika

         Muhteşem bir yer, kesinlikle tavsiye ederim, çok iyi bir hizmet, evinizde gibisiniz, tertemiz. :)

         kader çakar - 9 Ağustos 2012, Perşembe 01:38

         • Faydalı buldum (0)
         • Faydalı bulmadım (0)

         Tesis Konaklama Fiyatları

         - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

          Fiyat Açıklamaları

          Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

          Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

          Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

          Curcuna ve ses kirliliğinden uzak ama sahile 200 metre mesafede büyük bir zeytinlik hayal edin… Hamaklar, minder köşeleri, balkonlu odalar...

          Tesisimiz kış aylarında kalorifer sistemi mevcut olup, kış bahçemizde bulunan şömine başında sıcak şarabınızı içerek ısınabilirsiniz. Zengin Ege kahvaltısının yanı sıra, akşam 5 çayı ve ikramları da tatilinize renk katacak diğer sürprizlerimiz olacak.

          İda Dağı'nın oksijen dolu imbatı, Ege'nin sağlıklı mutfağı ve sadece doğanın sesi…

          Bisiklet ile Tabiat Parkı'nı, anlaşmalı teknemiz ile dantel gibi etrafa saçılmış 22 adayı keşfetme imkânı…

          Kızıl Deniz'i aratmayan su altı güzellikleri... Gizemli ara sokaklarında dolaşırken 1800'lere yolculuk yaptığınız açık hava müzesi… Kiliseler, manastırlar…

          Kitaplar, dergiler, kaliteli müzik, leziz bir kahvaltı, ufak atıştırmalıklar, şarap, çay çeşitleri... Binlerce yıldız, cırcır böcekleri, kuş cıvıltıları ve çiçek kokuları tüm bunlara dâhil…

          Haz almanız için gerekli pek çok şey sizleri bekliyor…

          Hafa içi ve hafta sonu iki gece konaklamalarda %15 indirim verilmektedir.
          • Sezon AralığıSezon Aralığı Belirtilmemiş
          • Kredi KartıKredi Kartı Geçerli
          • OtoparkOtoparkVar
          • İnternetİnternet Var
          Genel Özellikler
          • Otopark
          • Restaurant
          • Sigara İçilmeyen Oda
          • Toplantı Odası
          • TV Odası
          • Uyandırma Servisi
          • 7/24 Açık Ön Büro
          • Araç Kiralama
          • Bahçe
          • Bar Cafe
          • Barbekü
          • Business Center
          • Çamaşırhane
          • Ek Yatak
          • Emanet Kasa
          • Havaalanı Servisi
          • Internet
          • Jeneratör
          • Oda Servisi
          Oda Özellikleri
          • Balkon
          • Banyo
          • Çay Kahve Makinesi
          • Eşya Dolabı
          • Fön Makinesi
          • Havlu
          • Internet
          • Klima
          • Mini Bar
          • Oda Temizlik
          • Televizyon
          • Tuvalet
          • Uydu Yayını
          Aktiviteler
          • Jogging

          Tesis için 10 gezgin görüş bildirdi

          Daha fazla yorum
          Samimi ve doğal 10
          Samimi ve doğal

          Son derece sıcak, samimi ve doğal bir ortam. Kesinlikle tavsiye ederim.

          özge gürkan - 20 Mart 2016, Pazar 19:45

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          Sivrisinek ilacı 2
          Sivrisinek ilacı

          Sivrisineklerle dans etmekten... Uyumaya zaman yok... Lütfen sivrisinek ilacı almadan gelmeyin...

          Temel Türkmen - 27 Temmuz 2015, Pazartesi 05:59

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          Müşteri değil misafirsiniz 10
          Müşteri değil misafirsiniz

          Müşteri değil misafirsiniz. Fatih Bey ve mükemmel personel, harika bir otel.

          Murat TOSUN - 24 Eylül 2014, Çarsamba 19:44

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          Huzurlu bir yer 10
          Huzurlu bir yer

          Olumsuz hiçbir şeyle karşılaşmadık. Mükemmel bir işletme, müşteri değil ev rahatlığında samimi, sesiz, temiz ve huzurlu bir yer.

          Kaan Ceritoglu - 30 Eylül 2014, Salı 10:43

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          Muhteşem bir otel 10
          Muhteşem bir otel

          Personel çok güler yüzlü. İşletmeci Fatih Bey çok hoş sohbet birisi. Muhteşem bir otel. Doğayla iç içesiniz.

          Haşim Aksoy - 18 Ocak 2015, Pazar 22:42

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          Temiz ve modern 10
          Temiz ve modern

          Cunda Battalos Küçük Otel'e kız arkadaşımla 2015 Şubat ayının ilk haftası gittik. Karşılamadan itibaren görevlilerin sıcaklığı bizi Cunda'ya ve Cunda Battalos Küçük Otel'e aşık etti. Şöminenin bulunduğu bölüm muhteşemdi. Bizim için şömineyi yaktılar. Sabah kahvaltıya indiğimizde her şey hazırdı. Görevlilerle sohbet etmekten zevk aldık. Temiz, titiz ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan mükemmel bir işletme. Odaya girdiğimizden itibaren akustiği ve hoş ayrıntıları kendine hayran bıraktı. Banyo ise oldukça temiz ve moderndi. Etiketleri üzerinde duran kaliteli marka diş fırçası, macunu ve banyo lifi Türkiye'nin önde gelen 5 yıldızlı otellerinde görmediğim bir ayrıntıydı. İşim gereği Türkiye'yi belirli periyotlarla gezip otellerde kalıyorum. Şu ana kadar yaşadığım tecrübeler arasında en güzel olanıydı. Sakin, temiz, fevkalade bir otel. Kesinlikle ilk fırsatta Cunda'ya ve Cunda Battalos Küçük Otel'e yine gideceğiz.

          Sefa şenol - 12 Şubat 2015, Perşembe 17:37

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          Kafa dinlemek isteyenler için çok ideal bir yer 10
          Kafa dinlemek isteyenler için çok ideal bir yer

          Misafirperverlikleri, temizliği, odaların şıklığı çok güzel, kahvaltılarda kullanılan ürünler hem çok taze hem kaliteli, Cunda limana yürüyerek 10 dakika içinde ulaşabiliyorsun. Ayrıca sessizliği ve doğası ile kafa dinlemek isteyenler için çok ideal bir yer.

          Tuğba - 28 Ağustos 2014, Perşembe 21:42

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          Harika 10
          Harika

          Bayram tatilinde bir gece konaklama fırsatı bulduk, harika bir yer, sakinlik arayanlar için ideal, ilgi alaka güler yüz her şey mükemmeldi, en kısa zamanda yeniden oradayız.

          derya z. - 21 Ekim 2013, Pazartesi 13:07

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          Harika bir yer! 10
          Harika bir yer!

          Cunda Battalos Küçük Otel'de kendi açımdan arayabileceğim temel bazı beklentileri mükemmel düzeyde temin ettim: temizlik, sessizlik, odalarda ferahlık, estetik açıdan son derece özenli ve sade bir dekorasyon. Ayrıca kahvaltıda ve akşam yemeğinde, bin çeşit olup hepsi aynı tadda olan bir açık büfe yerine, makul sayıda ancak çok lezzetli yiyecekler tadıyorsunuz. Her otelde karşılaşmayacağınız “'bonus”' denebilecek bazı ekstra özellikleri var Cunda Battalos Küçük Otel'un. Bunu da sağlayan güler yüzlü ve konuksever otel çalışanları: Denizden döndüğünüzde “'bir yorgunluk kahvesi ikram etsek?”' sorusuyla karşılanıyor, bahçede otururken sürpriz ikramlarla karşılaşıyorsunuz. Özetle biz tatili uzattıkça uzatmak konusunda bin bir tereddütte kaldık ve sanırım bir daha Cunda'ya gitsek, aklımıza başka bir yerde kalmak gelmez. Otel sahibi Fatih Bey'e de bir misafiri rahat ettirmek için gösterdiği tüm özen ve incelikten ötürü pek çok teşekkürler.

          Ceren L. - 12 Ağustos 2013, Pazartesi 23:22

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)
          Mutlaka görün 10
          Mutlaka görün

          Tatil için Ayvalık Cunda'ya gitmeden internetten bir ön araştırma yapmıştım. Gidince de ilk üç yeri bulup baktım, beğenmeyince Battalos Küçük Otel'i buldum ve sonuçta çok güzel bir tatil geçirdim. Gürültüden uzak, sessiz sakin bir tatil yeri burası. Yeni açılmış, her köşesinde bir özen, emek ve ayrıntı gizli. Bir de Fatih Bey'in ve çalışanların güler yüzü, ilgisi sizi fazlasıyla memnun edecektir. Hele o kahvaltı sofrası muhteşemdi... Eğer yolunuz Cunda'ya ise mutlaka görün, inanın pişman olmazsınız.

          Abbas Akgün - 28 Temmuz 2013, Pazar 22:22

          • Faydalı buldum (0)
          • Faydalı bulmadım (0)

          Tesis Konaklama Fiyatları

          - tarihleri arasında geçerli en uygun fiyatlar.

           Fiyat Açıklamaları

           Kişi Başı: Aynı odada birden fazla kişi konaklamasında geçerli olan kişi başı fiyatıdır.

           Oda Fiyatı: Kontenjan dahilinde kişi sayısına bakılmaksızın oda için ödenecek fiyattır.

           Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.